w naszej ofercie: 9790 imprez, 3292 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wycieczka Nowy Jork Wielkie Jabłko 2024
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA NOWY JORK WIELKIE JABŁKO 2024

Wycieczka do Nowego Jorku 2024, USA New York Bezpośredni przelot do USA bez wizy, Wycieczki do Stanów, City Break NY

Wyżywienie: śniadanie i kolacja (HBB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
120865311
oferta w pdf
Wycieczka NOWY JORK Wielkie Jabłko
Wycieczka do Nowego Jorku 2020, Bezpośredni przelot, Usa bez wizy, Wycieczki do Stanów, City Break 
1 dzień WARSZAWA - NOWY JORK
Przelot do Nowego Jorku (bezpośredni).
2 dzień NOWY JORK
Spacer pod najwyższy budynek w Nowym Jorku – Empire State Building. Wjazd na 86-te piętro na taras widokowy. Następnie wizyta na Washington Square, będącym miejscem spotkań intelektualistów i artystów. Spacer przez dzielnicę chińską (Chinatown) i włoską (Little Italy). Przejście do mostu brooklyńskiego, jednego z najstarszych mostów wiszących na świecie. Rejs taksówką wodną na przeciwległe nabrzeże. Wizyta w sercu dzielnicy Brooklyn i zwiedzanie Brooklyn Heights - dzielnicy nowojorskiej arystokracji, pełnej malowniczych uliczek pochodzących z XIX w., przy których stoją kamienice z włoskiego piaskowca – panorama Manhattanu. Powrót do hotelu. Wieczorem fakultatywnie wieczór baletowy w Lincoln Center.
3 dzień NOWY JORK
Spacer historycznymi ulicami w sercu Harlemu, stolicy czarnej Ameryki. Zwiedzanie największego kościoła anglikańskiego na świecie, kamiennej katedry Saint John the Divine. Zwiedzanie mauzoleum 18-go prezydenta Stanów Zjednoczonych (generała Ulyssesa S. Granta), zbudowanego w kształcie grobowca w antycznym Halikarnasie. Wieczorem fakultatywnie rejs statkiem po rzekach Hudson i East, z widokiem na słynne mosty – Brooklyn, Manhattan, Williamsburg. Podziwianie panoramy rozświetlonego Manhattanu).
4 dzień NOWY JORK
Zwiedzanie Dolnego Manhattanu. Rejs na wyspę Liberty, gdzie stoi Statua Wolności oraz Ellis Island – będącą niegdyś centrum przyjmowania imigrantów, dziś muzeum. Następnie wizyta w dzielnicy finansowej Wall Street. Przejście do miejsca po zburzonych wieżowcach WTC (9/11 Memorial). Spacer po South Street Seaport, gdzie na miejscu dawnej dzielnicy portowej powstało atrakcyjne centrum handlowe z widokiem na malowniczy Brooklyn Bridge. W pobliskich dokach zacumowane są zabytkowe żaglowce. Powrót do hotelu. Wieczorem fakultatywnie – koncert w słynnej Metropolitan Opera.
5 dzień NOWY JORK
Zwiedzanie Górnego Manhattanu. Spacer po Central Parku, gdzie stoi m.in.  pomnik króla Władysława Jagiełły, a w pobliżu mieści się dom Johna Lennona. Wizyta w jednym z dwóch światowej sławy muzeów – Metropolitan Museum of Art lub Muzeum Guggenheima. Spacer po najbardziej eleganckiej ulicy miasta – Fifth Avenue (Piąta Aleja). Po drodze m.in. Trump Tower, katolicka katedra św. Patryka, Rockefeller Center, 47th Street, zwana ulicą diamentów, gdzie można podziwiać sklepy z cenną biżuterią. Wieczorem fakultatywnie musical w jednym z teatrów na Broadway’u.
6 dzień NOWY JORK
Czas wolny na zakupy bądź dodatkowe zwiedzanie miasta z pilotem. Wylot do Polski.
7 dzień NOWY JORK - WARSZAWA
Przelot do Warszawy (przelot bezpośredni PLL LOT).
Uwagi:
W celu wjazdu na terytorium Stanów Zjednoczonych należy WE WŁASNYM ZAKRESIE zarejestrować się na stronie programu ruchu bezwizowego ESTA (jednorazowa rejestracja jest ważna przez 2 lata / koszt 14 USD).
Program ruchu bezwizowego nie obejmuje osób, które po 1 marca 2011 roku odwiedziły Koreę Północną, Iran, Irak, Libię, Somalię, Sudan, Syrię lub Jemen. W takim przypadku należy starać się o wizę.
Organizator nie odpowiada za odmowę wjazdu do USA.
Program jest ramowy (orientacyjny) np. kolejność realizacji poszczególnych punktów programu lub niektóre godziny mogą ulec zmianie. Organizator zastrzega sobie ewentualne zmiany w programie imprezy (np. pkt X.2 "Warunków Uczestnictwa").
Na początku wycieczki należy przekazać przedstawicielowi kontrahenta kwotę 500 USD, stanowiącą dewizową część ceny imprezy. OBIADY i KOLACJE można wykupić na miejscu we własnym zakresie w cenie ok. 30 USD/posiłek. Zakwaterowanie w hotelu w centrum Nowego Jorku! (standard amerykański) w pokojach 2-osobowych (lub dla 3/4-osobowej rodziny – 2 łóżka w pokoju!), z łazienkami i klimatyzacją. Przeloty obsługują linie LOT (bagaż podręczny max 8kg, rejestrowany max 23kg) – możliwość dopłaty do klasy PREMIUM (informacje w biurze). Zwiedzanie Nowego Jorku odbywa się za pośrednictwem środków komunikacji publicznej. Napięcie elektryczne wynosi 110/120 V, wtyczki typu amerykańskiego. W przypadku lotów do USA obowiązuje CAŁKOWITY ZAKAZ WWOŻENIA ŻYWNOŚCI!!!

Wycieczka Nowy Jork Wielkie Jabłko 2024

Wycieczka do Nowego Jorku 2024, USA New York Bezpośredni przelot do USA bez wizy, Wycieczki do Stanów, City Break NY

1 dzień WARSZAWA - NOWY JORK

Przelot do Nowego Jorku (przelot bezpośredni PLL LOT). Transfer do hotelu, zakwaterowanie.

2 dzień NOWY JORK

Pierwszy przystanek to Times Square w świetle dnia, następnie przejście ulicą Broadway, aż do Herald Square i znajdującego się tam ponad 120 letniego domu towarowego Macy’s. Wizyta w Empire State Building. Wjazd na 86-te piętro na taras widokowy. Spacer po najbardziej eleganckiej ulicy miasta – Fifth Avenue (Piąta Aleja). Po drodze m.in. Trump Tower, katolicka katedra św. Patryka, Rockefeller Center, 47th Street, zwana ulicą diamentów, gdzie można podziwiać sklepy z cenną biżuterią. Następnie wizyta na Washington Square, będącym miejscem spotkań intelektualistów i artystów. Wieczorem dla chętnych rejs statkiem „panorama Manhattanu”.

3 dzień NOWY JORK

Zwiedzanie Górnego Manhattanu. Spacer po Central Parku, gdzie stoi m.in.  pomnik króla Władysława Jagiełły, „Igła”, Alicja w krainie czarów, a w pobliżu mieści się dom Johna Lennona. Wizyta w jednym z dwóch światowej sławy muzeów – Metropolitan Museum of Art lub Muzeum Guggenheima. Wizyta w Chelsea Market. Wieczorem dla chętnych wyjście do Metropolitan Opera.

4 dzień NOWY JORK

Zwiedzanie Dolnego Manhattanu. Rejs na wyspę Liberty, gdzie stoi Statua Wolności oraz Ellis Island – będącą niegdyś centrum przyjmowania imigrantów, dziś muzeum. Następnie wizyta w dzielnicy finansowej Wall Street, gdzie znajduje się m.in.: gmach Giełdy Nowojorskiej NYSE. Przejście do miejsca po zburzonych wieżowcach WTC (9/11 Memorial). Wieczorem dla chętnych wyjście do jednego z teatrów na Broadway.

5 dzień NOWY JORK

Spacer po South Street Seaport, gdzie na miejscu dawnej dzielnicy portowej powstało atrakcyjne centrum handlowe z widokiem na malowniczy, jeden z najstarszych mostów wiszących na świecie. W pobliskich dokach zacumowane są zabytkowe żaglowce. Rejs taksówką wodną na przeciwległe nabrzeże. Wizyta w sercu dzielnicy Brooklyn i zwiedzanie Brooklyn Heights - dzielnicy nowojorskiej arystokracji, pełnej malowniczych uliczek pochodzących z XIX w., przy których stoją kamienice z włoskiego piaskowca – panorama Manhattanu. Spacer przez dzielnicę chińską (Chinatown) i włoską (Little Italy).

6 dzień NOWY JORK

Czas wolny na zakupy bądź dodatkowe zwiedzanie miasta z pilotem. Wylot do Polski.

7 dzień NOWY JORK - WARSZAWA

 

Przelot do Warszawy (przelot bezpośredni PLL LOT).

Uwagi

W celu wjazdu na terytorium Stanów Zjednoczonych należy WE WŁASNYM ZAKRESIE zarejestrować się na stronie programu ruchu bezwizowego ESTA (jednorazowa rejestracja jest ważna przez 2 lata / koszt 21 USD).

 

Program ruchu bezwizowego nie obejmuje osób, które po 1 marca 2011 roku odwiedziły Koreę Północną, Iran, Irak, Libię, Somalię, Sudan, Syrię lub Jemen. Program ruchu bezwizowego nie obejmuje też osób, które po 12 stycznia 2021 roku odwiedziły Kubę. W takim przypadku należy starać się o wizę.

BP nie odpowiada za odmowę wjazdu do USA.

Program jest ramowy (orientacyjny) np. kolejność realizacji poszczególnych punktów programu lub niektóre godziny mogą ulec zmianie. BP zastrzega sobie ewentualne zmiany w programie imprezy (np. pkt X.2 "Warunków Uczestnictwa").

Na początku wycieczki należy przekazać przedstawicielowi kontrahenta kwotę 500 USD, stanowiącą dewizową część ceny imprezy. OBIADY i KOLACJE można wykupić na miejscu we własnym zakresie w cenie ok. 30 USD/posiłek. Zakwaterowanie w hotelu w centrum Nowego Jorku! (standard amerykański) w pokojach 2-osobowych (lub dla 3/4-osobowej rodziny – 2 łóżka w pokoju!), z łazienkami i klimatyzacją. Przeloty obsługują linie LOT (bagaż podręczny max 8kg, rejestrowany max 23kg) – możliwość dołożenia dolotów (konieczne bezpośrednie połączenie lotnicze z Warszawą obsługiwane przez PLL LOT / informacja w biurze), możliwość dopłaty do klasy PREMIUM / BIZNES  (informacja w biurze). Zwiedzanie Nowego Jorku odbywa się za pośrednictwem środków komunikacji publicznej. Napięcie elektryczne wynosi 110/120 V, wtyczki typu amerykańskiego. W przypadku lotów do USA obowiązuje CAŁKOWITY ZAKAZ WWOŻENIA ŻYWNOŚCI!!!

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
13.10-19.10.2024 10350 PLN Sprawdź
27.04-03.05.2025 10830 PLN Sprawdź

+ 500 USD dewizowa część ceny imprezy

Zniżki i dopłaty

dopłata za pokój 1 osobowy (SGL) : Dopłata 3500 PLN
ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji : Dopłata 3% od sumy
ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji + COVID-19 : Dopłata 4,8% od sumy
ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji + następstwa Chorób Przewlekłych : Dopłata 6% od sumy
ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji + następstwa Chorób Przewlekłych + COVID-19 : Dopłata 9,6% od sumy
ubezpieczenie zdrowotne THE BEST (KL 300000 EUR, NNW 10000 EUR. OC 100000 EUR, bagaż 1000 EUR) : Dopłata 140 PLN
ubezpieczenie zdrowotne VIP (KL 100000 EUR, NNW 10000 EUR, OC 100000 EUR, bagaż 1000 EUR) : Dopłata 70 PLN

Zakwaterowanie

Hotel

zakwaterowanie w hotelu w centrum Nowego Jorku (standard amerykański / pokoje z łazienkami).

Wyżywienie

śniadanie i kolacja (HBB)

wyżywienie zgodnie z programem (śniadania).

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Samolot

Miejscowość
Warszawa

Cena nie zawiera

- obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny płatnej przy pierwszej wpłacie (13 PLN/os),
- kosztu wizy amerykańskiej (ok. 160 USD),
- kosztu imprez fakultatywnych organizowanych na miejscu,
- opcjonalnego ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy z nagłej przyczyny losowej (75 PLN/os),
- opcjonalnego ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy z nagłej przyczyny losowej oraz w wyniku następstwa choroby przewlekłej (225 PLN/os),
- opcjonalnego ubezpieczenia leczenia następstw chorób przewlekłych (63 PLN/os),
-zwyczajowych napiwków,
- wydatków natury osobistej,
- innych kosztów niewymienionych w punkcie "cena zawiera".

 • obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny płatnej przy pierwszej wpłacie (13 PLN/os),
 • obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy płatnej przy pierwszej wpłacie (13 PLN/os),
 • kosztu rejestracji ESTA (ok. 21 USD),
 • kosztu imprez fakultatywnych organizowanych na miejscu,
 • opcjonalnego ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy z nagłej przyczyny losowej (3% ceny na Umowie),
 • opcjonalnego ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy z nagłej przyczyny losowej oraz w wyniku następstwa choroby przewlekłej (6% ceny na Umowie),
 • rozszerzenia ubezpieczenia KR z powodu zachorowania na COVID-19 (zwyżka składki 60% ceny ubezpieczenia),
 • opcjonalnego ubezpieczenia VIP (KL 100000 EUR, NNW 10000 EUR, OC 100000 EUR, bagaż 1000 EUR),
 • opcjonalnego ubezpieczenie THE BEST (KL 300000 EUR, NNW 10000 EUR. OC 100000 EUR, bagaż 1000 EUR),
 • zwyczajowych napiwków,wydatków natury osobistej i innych kosztów niewymienionych w punkcie "cena zawiera".

Cena zawiera

- przelot samolotem rejsowym z/do Polski,
- transport busem na trasie LOTNISKO – HOTEL – LOTNISKO,
- zakwaterowanie w hotelu w centrum Nowego Jorku (standard amerykański / pokoje z łazienkami),
- opiekę polskiego pilota/przewodnika,
- wyżywienie zgodnie z programem (śniadania),
- bilety wstępów do zwiedzanych obiektów i atrakcje wg programu,
- bilety na przejazdy środkami komunikacji publicznej (karta 7 dniowa na metro),
- komplet ubezpieczeń (KL do 25000 EUR, NNW do 3000 EUR, bagaż podróżny do 200 EUR).
 • przelot samolotem rejsowym z/do Polski,
 • transport busem na trasie LOTNISKO – HOTEL – LOTNISKO,
 • zakwaterowanie w hotelu w centrum Nowego Jorku (standard amerykański / pokoje z łazienkami),
 • opiekę polskiego pilota/przewodnika,
 • wyżywienie zgodnie z programem (śniadania),
 • bilety wstępów do zwiedzanych obiektów i atrakcje wg programu,
 • bilety na przejazdy środkami komunikacji publicznej (karta 7 dniowa na metro),
 • komplet ubezpieczeń (KL do 25000 EUR z uwzględnieniem następstw chorób przewlekłych, NNW do 3000 EUR, bagaż podróżny do 200 EUR).
comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.