w naszej ofercie: 13442 imprezy, 6048 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:

Wycieczka Szlakiem Buddyjskich Skarbów 2024
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA SZLAKIEM BUDDYJSKICH SKARBÓW 2024

Wycieczki egzotyczne, Wycieczki Objazdowe, Sri Lanka z wypoczynkiem 2024, Wypoczynek i Zwiedzanie 2024

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
278144299
oferta w pdf
Wycieczka Cejlon w Pigułce z Wypoczynkiem 2022 
Wycieczki egzotyczne, Wycieczki Objazdowe, Sri Lanka z wypoczynkiem 2022, Wypoczynek i Zwiedzanie 2022
OPIS OFERTY
KOLOMBO - PINNAWALA - DAMBULLA - POLONNARUWA - MINNERIYA- SIGIRIYA - MATALE - KANDY - PERADENIYA - KALUTARA - KOLOMBO.
Dzień 1. Warszawa - Kolombo. Wylot z lotniska Chopina do Kolombo. Przylot do Kolombo dnia następnego rano i rozpoczęcie programu.
Dzień 2. Kolombo - Pinnawala - Dambulla. Przejazd do Pinnawali. Wizyta w sławnym sierocińcu słoni utworzonym w 1975 roku. Poza atrakcją turystyczną, ośrodek stanowi ważne centrum badawcze i edukacyjne. Dzięki zaangażowaniu naukowców z różnych stron świata realizowany jest tu program ochrony słoni. Następnie przejazd do kompleksu świątyń buddyjskich w Dambulli. Pięć świątyń wykutych w skalnej górze w I w. p.n.e. za czasów króla Valagamabahu, wznosi się 150 metrów ponad otaczającą równinę. Przez wieki złożono tu ponad 150 posągów Buddy, m.in. Buddy Odpoczywającego, o długości 14 metrów. Ściany grot pokryto licznymi freskami (głównie z XVIII w.) zajmującymi powierzchnię 2100 m2. Przed grotami rośnie święte drzewo Bo. Od 1991 roku skalne świątynie w Dumbulli znajdują się na Liście Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Są również częstym celem pielgrzymek wyznawców buddyzmu. przejazd do hotelu w okolicach Dambulli/ Habarany. Kolacja i nocleg .
Dzień 3. Dambulla - Polonnaruwa - Minneriya - Dambulla. Po śniadaniu przejazd do Polonnaruwa - miasta które w VIII wieku stało się rezydencją królewską, a po zniszczeniu Anuradhapury w XI w. pełniło funkcję stolicy królów syngaleskich. Wśród tutejszych zabytków na uwagę zasługują ruiny Pałacu Królewskiego, sale audiencyjne, królewska Łaźnia Lotosu, statua króla Parakramabahu i sztuczne jezioro stworzone za jego czasów. W skalnej świątyni Gal Vihara znajdują się cztery wielkie posągi Buddy wykute w granitowej skale. Po południu safari na terenie Parku Narodowego Minneriya, w którym podczas przejazdu jeepem można zobaczyć okazy fauny i flory wilgotnego lasu równikowego i terenów suchych. W lesie bambusowym można natknąć się na słonie i obserwować je z bliskiej odległości. Wieczorem powrót do hotelu w okolicach Dambulli/ Habarany na kolację i nocleg.
Dzień 4. Dambulla - Sigiriya- Matale - Kandy.  Po śniadaniu przejazd do miejscowości Sigiriya, gdzie na rozległej skale górującej nad płaską okolicą wznosi się imponująca, kamienna forteca sprzed 1500 lat. W obrębie fortyfikacji zbudowano miasto oraz pałac królewski wraz z ogrodami i haremem. Do dziś można podziwiać niezwykle realistyczne 500-letnie freski tzw. "niebiańskich dziewic". Następnie przejazd do Matale i zwiedzanie tamtejszego ogrodu przypraw oraz wizyta w manufakturze batiku, gdzie zobaczymy tradycyjny proces uzyskiwania wzorów na tkaninach. Następnie przejazd do Kandy. Kandy to religijna stolica Sri Lanki. Miasto zostało założone w XIII w. jako ośrodek władzy dynastii syngaleskiej i do 1815 r. pełniło funkcję stolicy wyspy. Celem pielgrzymek jest świątynia Dalada Maligawa (Świątynia Zęba), gdzie w kosztownej skrzyni przechowywana jest otoczona szczególnym kultem relikwia - ząb Buddy. Wieczorem występy lokalnych artystów. Kolacja i nocleg w hotelu.
Dzień 5. Kandy - Peradeniya - Kalutara. Po śniadaniu przejazd do miejscowości Peradeniya. Tamtejszy Ogród Królewski powstał w 1371 roku za sprawą króla Wickramabahu III. Park botaniczny obejmuje obszar 147 ha i ponad 300 gatunków storczyków, roślin leczniczych oraz drzew. Następnie przejazd w kierunku Colombo. Po drodze wizyta na plantacji herbaty. Krzewy herbaty pierwszy raz zasadzono na Sri Lance w 1824 r., przywieziono je z Chin. W kolejnych latach trafiły tu także sadzonki z Assamu. Pierwszą plantację herbaty założył tu Szkot James Taylor. Dziś Sri Lanka eksportuje 244 tys. ton herbaty rocznie. Zakwaterowanie w hotelu w okolicy miejscowości Kalutara, kolacja i nocleg w hotelu.
Dzień 6 - 8. Wypoczynek w 3* hotelu nad brzegiem oceanu (3*, śniadania i obiadokolacje, 4 noce).
Dzień 9. Kolombo - Warszawa. Transfer z hotelu na lotnisko i wylot do Polski ( doba w hotelu do godz. 12 tej, w dniu wylotu ostatnim posiłkiem wliczonym w cenę jest śniadanie).
Uwaga!
Biuro zastrzega możliwość zmiany rozkładu lotów oraz kolejności zwiedzania. Liczba miejsc ograniczona.
WYPOSAŻENIE HOTELU
Brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.
Wizy
​Władze Sri Lanki zaprzestały wydawania wiz wjazdowych na lotnisku w Colombo. Obecnie istnieje obowiązek wyrobienia wizy poprzez  system online.
Władze Sri Lanki wprowadziły bezpłatne wizy turystyczne dla obywateli Polski (polski paszport) w okresie pobytu od 26.02.2020 do 30.04.2020. Maksymalna długość pobytu do 30 dni. 
Wizę można uzyskać za pośrednictwem strony internetowej www.eta.gov.lk - w cenie 35 USD/os.
Biuro nie pośredniczy w uzyskaniu wiz wjazdowych na Sri Lankę.
Należy posiadać paszport ważny 6 miesięcy od daty powrotu.

Wycieczka Szlakiem Buddyjskich Skarbów 2024

Wycieczki egzotyczne, Wycieczki Objazdowe, Sri Lanka z wypoczynkiem 2024, Wypoczynek i Zwiedzanie 2024

OPIS OFERTY

Dzień 1. Polska - Kolombo.

Wylot z lotniska Chopina do Kolombo.

Dzień 2. Kolombo - Dambulla.

Przylot do Kolombo. Przejazd do miejscowości Dambulla, gdzie rozpoczniemy zwiedzanie od skalnej świątyni pochodzącej z I w. p.n.e znanej też jako Złota świątynia. Uznawana jest za najbardziej imponującą na Sri Lance, wpisana jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Kompleks pięciu grot z ponad 2000 m² malowideł przedstawia ponad 150 wizerunków Buddy. Największy z nich został wyryty w skale i mierzy aż 14 metrów. Wieczorem kolacja i nocleg.

Dzień 3. Dambulla - Sigiriya - Polonnaruwa - Dambulla.

Po śniadaniu przejazd do Sigiriya i wejście na słynną "Skałę Lwa", na której szczycie w V w. n.e. stała forteca. U podnóża twierdza opasana była fosą, wałem obronnym i ogrodami. Ten zespół pałacowo-forteczny został wpisany na listę UNESCO. Po drodze na szczyt widać pozostałości słynnej galerii 500 fresków półnagich kobiet - "niebiańskich dziewic". Skała, na której szczyt udamy się po schodach, w najwyższym punkcie ma 349 m n.p.m., co oznacza, że pokonamy ponad 850 stopni. W dalszej części dnia zwiedzanie Polonnaruwa. Zbudowana na przełomie XI i XII wieku Polonnaruwa była niegdyś stolicą Sri Lanki. Zaczniemy od zwiedzania ruin pałacu królewskiego, sali audiencyjnej i skalnej świątyni Gal Viharaya z kamiennymi rzeźbami Buddy w postaci stojącej, siedzącej i leżącej. Ponadto Lotus Bath, posąg króla Parakrambahu i sztuczny zbiornik wodny Parakrama Samudraya. W programie również hinduska Świątynia Shivy, kolista świątynia Watadage oraz ważąca 25 ton kamienna księga Galpotha z cejlońskimi inskrypcjami pochwalnymi. Na zakończenie dnia odwiedzimy świątynię Kiri Vehera i pozostałości świątyni "Zęba Buddy", która ze względu na przechowywane tu niegdyś relikwie (ząb Buddy) do dziś stanowi święte miejsce. Kolacja i nocleg.

Dzień 4. Dambulla – Hiriwaduna – Matele – Kandy.

Po śniadaniu w hotelu przejazd do Kandy przez Matale. Po drodze zawitamy na aromatyczną plantację przypraw oraz do manufaktury batiku. Batik jest to specjalna technika malarska, gdzie tkanina pokrywana jest woskiem i poddawana kąpieli w barwniku, który pokrywa miejsca bez wosku, tworząc piękne wzory. Czas na zwiedzanie Kandy - ostatniej stolicy królów lankijskich, która do dziś uosabia ich splendor i wielkość. Przejazd do świątyni Sri Dalada Maligawe znajdującej się nieopodal sztucznego jeziora zbudowanego w XVIII wieku przez króla Sriwickaramarajasingha II. Spoczywa tu najcenniejsza relikwia Sri Lanki - Ząb Buddy. Odwiedzimy wspomnianą świątynię, a następnie czas na przejazd na popołudniowe widowisko folklorystyczne, podczas którego posłuchamy ludowej muzyki mieszkańców oraz poznamy tradycyjne tańce. Po widowisku czas na kolację i nocleg.

Dzień 5. Kandy - Pinnawala - Peradeniya – Kandy.

Po śniadaniu przejazd do Pinnawala. Znajduje się tu sierociniec słoni, gdzie można obserwować stado tych majestatycznych ssaków. Następnie wizyta w królewskim ogrodzie botanicznym w Peradeniya, gdzie na 147 akrach powierzchni można podziwiać bogactwo flory Cejlonu. Powstał on w 1843 roku, co oznacza, że jest on najstarszym tego typu ogrodem na Sri Lance. Zobaczymy wiele gatunków kwiatów oraz przypraw np. kardamon, gałka muszkatołowa, cynamon - aż czujemy ten zapach! Jest to idealne miejsce dla wielbicieli orchidei, gdzie podziwiać można przeróżne gatunki storczyków. Nocleg i kolacja.

Dzień 6. Kandy - Nuwara Eliya.

Po śniadaniu kierujemy się w stronę Nuwara Eliya. Ten górski kurort znany jest z orzeźwiającego mikroklimatu i produkcji herbaty. W okolicy znajduje się najwyższy szczyt wyspy - Pidurutalagala, który mierzy ponad 2500 m n.p.m. W tym dniu odwiedzimy również plantację herbaty w Nanuoya, gdzie poznamy tajniki uprawy tego esencjonalnego narodowego napoju Sri Lanki. Będzie również okazja, aby kupić herbatę na pamiątkę, by aromat przypominał tę wspaniałą podróż. Nocleg i kolacja.

Dzień 7. Nuwara Eliya – Ella – Tissamaharama (przejazd pociągiem).

Po śniadaniu przejazd na stację kolejową w Nanuoya skąd rozpoczniemy ok. 3-4- godzinną podróż pociągiem do miejscowości Ella. Przejazd tym pociągiem nazywany jest widokową ucztą i jedną z najpiękniejszych tras kolejowych świata. Po zakończeniu przejazdu pociągiem odwiedzimy urokliwe miasteczko Ella słynące z zapierających dech w piersiach widoków łączących w sobie bezkresne plantacje herbaty i zielone wzgórza porośnięte dziką dżunglą. Następnie przejazd w kierunku Parku Narodowego Yala. Kolacja i nocleg w Tissamaharama.

Dzień 8. Tissamaharama – Yala – Tissamaharama.

Po śniadaniu wyruszymy na całodzienne, ekscytujące safari do Parku Narodowego Yala – jednego z najstarszych i największych parków narodowych Sri Lanki. Największą atrakcją tego parku narodowego są lamparty, ale nie należy zapominać również o licznie występujących tutaj słoniach, makakach, kotach cętkowanych, krokodylach czy głośnych łaskunach. Po safari powrót do Tissamaharama na kolację i nocleg.

Dzień 9. Tissamaharama – Galle – Kalutara/Bentota.

Po śniadaniu wyjazd w kierunku miejscowości wypoczynkowej Kalutara lub Bentota. Po drodze zwiedzanie Galle, które jest jednym z największych centrów kulturowych południowej części wyspy. Często nazywane jest stolicą południowej Sri Lanki. Podczas spaceru po Galle zobaczymy liczne przykłady łączenia tradycji architektury europejskiej z syngaleską. W programie zwiedzania m.in. Fort Galle, budynek Reformowanego Kościoła Holenderskiego, charakterystyczna biała brytyjska latarnia wybudowana w 1938 roku i świątynia buddyjska, która powstała na bazie starego kościoła portugalskiego. Fort ten wpisany jest na listę UNESCO. 

Po zwiedzaniu przejazd do Kalutary/Bentoty i rozpoczęcie części wypoczynkowej. Kolacja i nocleg.

Możliwa dopłata do pakietu All Inclusive - 510 PLN/osoba za 3 noce

Dzień 10-11. Wypoczynek w miejscowości Kalutara/Bentota.

Czas na chwilę relaksu, ostatnie pamiątki i poukładanie wspomnień. 

Dzień 12. Lot powrotny do Polski.

Władze Sri Lanki zaprzestały wydawania wiz wjazdowych na lotnisku w Colombo. Obecnie istnieje obowiązek wyrobienia wizy poprzez system online.

Wizę można uzyskać za pośrednictwem strony internetowej - w cenie 75 USD/os. + service free 18,5 USD/os. + convenience fee 7,27 USD/os. (dzieci do 12 roku życia zwolnione są z opłaty wizowej).

Osoby podróżujące na Sri Lankę zobowiązane są posiadać następujące dokumenty:

1. Paszport: musi być ważny co najmniej przez 6 miesięcy od daty wjazdu do Sri Lanki.

2. Wiza turystyczna (Standard Visitor Visa): obowiązkowo należy posiadać wizę turystyczną, która jest ważna przez 6 miesięcy od daty wydania (na max. 60 dni pobytu na Sri Lance). Wizę można uzyskać za pośrednictwem strony internetowej - w cenie 75 USD/os. + wyżej wymienione opłaty (dzieci do 12 roku życia zwolnione są z opłaty wizowej). 

POŚREDNICTWO WIZOWE:

Jeśli potrzebujesz pomocy w uzyskaniu wizy, oferujemy usługę pośrednictwa w cenie 520 PLN/os. Obowiązkowo przed wysłaniem dokumentów do działu wizowego należy zgłosić do rezerwacji usługę pośrednictwa.

Najpóźniej na 7 dni przed wylotem na adres e-mail: agent@eccoholiday.com prosimy wysłać skan kolorowego zdjęcia paszportowego oraz zeskanowaną pierwszą stronę paszportu ze zdjęciem, oba pliku w formacie .JPG o rozmiarze do 1 MB (nie skanować dokumentów do góry nogami oraz bokiem). Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu do kraju.

W przypadku opóźnień w tym procesie Klient będzie zobowiązany samodzielnie uzyskać wizę.

WAŻNE: W przypadku zakupu ofert Last Minute, istnieje konieczność skonsultowania możliwości pośrednictwa z BP.

KLIMAT:

Sri Lanka leży w strefie klimatu podrównikowego wilgotnego.  Najlepszy okres na odwiedzenie zachodniego i południowego wybrzeża trwa od grudnia do marca, aczkolwiek obecnie klimat zmienia się nie ma Sri lance przeszkód, żeby przyjeżdżać tu cały rok.   Na Sri Lance występują wiatry monsunowe: południowo-zachodni i północno-wschodni wiejące od morza do lądu.  Przynoszą deszcze, które za zwyczaj padają w głębi lądu, w górach. Plażowiczom monsuny mogą umilić pobyt – jest nieco chłodniej, z niewielkim zachmurzeniem i wieczornymi burzami, które nie przeszkadzają w wypoczynku na plaży.  Warto zatem odwiedzić Sri Lankę poza sezonem – tym bardziej, że hotele nie są przepełnione, a ceny znacznie spadają. Sri Lanka to kraina o bogatej różnorodności fauny i flory, charakterystycznej dla tamtejszego klimatu. Można tu spotkać wiele endemicznych gatunków roślin i zwierząt występujących tylko na obszarze tego kraju. W związku z tym faktem utworzono ponad 15  parków narodowych i stref ochronnych. Blisko 30 % powierzchni Sri Lanki znajduje się pod ochroną. Ponadto Las Singharia znajdujący się w południowo-zachodniej części wyspy jest wpisany od  1989 roku na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

WALUTA, BANKOMATY:

Rupia Srilankańska (LKR) 100 LKR =  0,77 USD. Wymiany waluty można dokonać w oficjalnych punktach wymiany w hotelach lub w bankach. Przy wymianie konieczne jest posiadanie paszportu. Banki są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 14:30. W weekendy nieczynne. Opuszczając wyspę, można wymienić walutę pod warunkiem okazania kwitu poprzedniej wymiany. Polecamy dokonać wymiany przed transferem na lotnisko - w strefie wolnocłowej nie ma możliwości płacenia lokalną walutą, ani wymiany pieniędzy. Bankomaty znajdują się głównie w większych miastach. W  większości sklepów można bez problemu płacić kartami płatniczymi i kredytowymi.

Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane minimum po 2006 roku. Nie ma konieczności posiadania banknotów o niskich nominałach, ponieważ są one wymieniane na lokalną walutę.

PRZYKŁADOWE CENY:

Obiad w restauracji ok. 10 USD, piwo  w restauracji ok. 2 USD, lampka wina w restauracji  ok. 4 USD, taksówka (typu tuk-tuk) - ok. 7 USD za godz.

CZAS LOTU:

Kolombo - ok. 12 godz.;

Warszawa - lotnisko europejskie (np. Amsterdam) ok. 2 godz., lotnisko europejskie - Kolombo - ok. 10 godz.

RÓŻNICE CZASOWE:

Po przybyciu na Sri Lankę należy przestawić zegarki do przodu w lecie o 3,5 godziny i 4,5 godziny w zimie względem czasu polskiego.

TRANSPORT:

Na wyspie przejazdy odbywają się głównie autobusami. Mimo różnic w standardzie, od ciągnących za sobą chmurę spalin staruszków po nowoczesne klimatyzowane autokary, wszystkie są tanie i nierzadko zatłoczone.   Pociągi są bardzo wygodne i są świetnym środkiem transportu na wyspie, aczkolwiek bywają zatłoczone w godzinach szczytu. Bardzo popularny transport lokalny to minibusy i taksówki ( tzw. tuk - tuki) - warto pamiętać, że nie nadają się do dłuższych wypraw, a przed jazdą ustalić cenę. Podczas jazdy trzeba uważać na wszędobylskie zwierzęta, które mogą pojawić się na drodze w każdej chwili. Należy również pamiętać, że Lankańczycy dosyć swobodnie traktują przepisy ruchu drogowego. Natężenie ruchu jest duże i w związku z tym należy jeździć wolno i ostrożnie. Na Sri Lance obowiązuje ruch lewostronny.

ELEKTRYCZNOŚĆ:

230V, 50Hz, wtyczka typu indyjskiego z trzema otworami, adaptery nie są konieczne pod warunkiem odbezpieczenia wtyczki ołówkiem lub długopisem (nie metalowym).

CIEKAWOSTKI:

Na Sri Lance obowiązuje tzw. "Poja" - święto wyznaczone przez kalendarz księżycowy - podczas pełni księżyca przez całą dobę obowiązuje zakaz spożywania alkoholu. Należy przygotować się na to, że średnio raz w miesiącu bary hotelowe nie będą wydawały i sprzedawały alkoholu. W świątyniach buddyjskich obowiązują stroje zakrywające kolana i ramiona, należy zdjąć obuwie  oraz nakrycie głowy.   Posągi buddy można fotografować. Można również fotografować się na tle świątyń. Nie należy natomiast fotografować się z Buddą w tle, a szczególnie pozować do fotografii będąc odwróconym plecami do posągu Buddy. Jak w wielu krajach azjatyckich, również na Sri Lance, powszechne jest targowanie się z miejscowymi sprzedawcami, u których w bardzo dobrych cenach można kupić pamiątki, kamienie szlachetne, maski itd.

WIZY:

Przy wjeździe na Sri Lankę wymagana jest wiza. Wizy turystyczne wydawane są na lotnisku w Kolombo, na okres do 30 dni, w cenie 40 USD/os. Należy przedstawić paszport ważny 6 miesięcy od daty powrotu.

Wizy na pobyt do 48 h i tranzytowe, a także wizy dla dzieci do 12 roku życia - bez opłat. Wizę można również uzyskać za pośrednictwem strony internetowej - w cenie 35 USD/os. BP nie pośredniczy w uzyskaniu wiz wjazdowych na Sri Lankę.

PLACÓWKI DYPLOMATYCZNE:

Brak polskiej placówki dyplomatycznej. Ambasador RP w New Delhi (Indie) akredytowany jest również w Demokratycznej Socjalistycznej Republice Sri Lanki.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
16.09-24.09.2024 5999 PLN Sprawdź
11.10-19.10.2024 5790 PLN Sprawdź
08.11-16.11.2024 5790 PLN Sprawdź
28.12-05.01.2025 6990 PLN Sprawdź

Zniżki i dopłaty

Dopłata do podróżującego samotnie : Dopłata 1821 PLN
Dopłata do pokoju jednoosobowego : Dopłata 2142 PLN
dopłaty do All Inclusive podczas wypoczynku w hotelu (3 noce) : Dopłata 510 PLN
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (obowiązkowe) : Dopłata 13 PLN
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji : Dopłata 3% od sumy
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe : Dopłata 9% od sumy

Zakwaterowanie

Hotel star star star

zakwaterowanie podczas objazdu w hotelach 3 *** w pokojach dwuosobowych z łazienką,
zakwaterowanie podczas wypoczynku w hotelu  3*** nad brzegiem Oceanu (4 noce)

  • zakwaterowanie w hotelach 3* w pokojach dwuosobowych z łazienką

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)
  • śniadania i obiadokolacje

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Samolot

Miejscowość
Warszawa

Cena nie zawiera

DODATKOWO PŁATNE:
obowiązkowa opłata za wstępy do zwiedzanych obiektów, obsługa lokalnych przewodników, serwis miejscowego agenta, zwyczajowe napiwki i inne opłaty lokalne w wysokości ok. 200 USD na osobę jako pakiet płatny lokalnemu kontrahentowi (pilotowi) na miejscu wycieczki,
dopłata do pokoju jednoosobowego, albo do tańszej opcji podróżujący samotnie (uczestnik może być dokwaterowany do innej osoby tej samej płci) - w przypadku realizacji dokwaterowania w ramach opcji "podróżujący samotnie", dopłata zostanie anulowana,
koszty wizy lankijskiej.
dopłaty do All Inclusive podczas wypoczynku w hotelu (4 noce) - 550 PLN/os. - płatne przy rezerwacji
miejsca obok siebie w samolocie za dodatkową opłatą (o cenę i dostępność zapytaj sprzedawcę)

DODATKOWO PŁATNE:

• dopłata do pokoju jednoosobowego,

• obowiązkowe opłaty za wstępy do zwiedzanych obiektów, obsługę lokalnych przewodników, serwis miejscowego agenta, zwyczajowe napiwki i inne opłaty lokalne w wysokości ok. 260 USD na osobę jako pakiet płatny lokalnemu kontrahentowi (pilotowi) na miejscu wycieczki,

• koszt wizy lankijskiej 

• dopłaty do pakietu All Inclusive podczas części wypoczynkowej – 510 PLN/osoba/3 noce,

• wycieczek fakultatywnych

• miejsca obok siebie w samolocie za dodatkową opłatą (o cenę i dostępność zapytaj sprzedawcę).

Cena zawiera

przelot na trasie Polska - Kolombo - Polska bezpośrednio lub z przesiadkami,
opłaty lotniskowe, ubezpieczenie KL, NNW,
zakwaterowanie podczas objazdu w hotelach 3 *** w pokojach dwuosobowych z łazienką,
zakwaterowanie podczas wypoczynku w hotelu  3*** nad brzegiem Oceanu (4 noce)
śniadania i obiadokolacje
lokalny transport klimatyzowanymi autokarami lub minibusami,
zwiedzanie wg programu (bez biletów wstępu do zwiedzanych obiektów),
polskojęzyczną obsługę

• przelot na trasie Polska – Kolombo - Polska z przesiadkami,
• opłaty lotniskowe,
• ubezpieczenie KL, NNW,
• zakwaterowanie w hotelach 3* w pokojach dwuosobowych z łazienką,
• śniadania i obiadokolacje,
• lokalny transport klimatyzowanymi autokarami lub minibusami,
• zwiedzanie wg programu (bez biletów wstępu do zwiedzanych obiektów),
• polskojęzyczną obsługę

comments powered by Disqus
Popularne
Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.