w naszej ofercie: 14628 imprez, 5814 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Rodzaj oferty:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Czas na Ferie Zimowe 2020! Nie daj się wyprzedzić innym... Zbierz swoją paczkę znajomych i wybierz się z nimi na zimowisko lub obóz narciarski czy snowboardowy » Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca? Mamy dla Ciebie szczególnie ciekawe oferty Wycieczek Objazdowych. Sprawdź i jedź z nami na wielkie odkrywanie Europy. Przywitaj Nowy Rok w wyjątkowym miejscu z najbliższymi - Największa oferta sylwestrowa czeka na Ciebie » 
   Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2020! Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami » Poznaj smak prawdziwej przygody na prawdziwej wyprawie. Wszystkie kontynenty czekają na Ciebie. Odkryj raz jeszcze dziewicze miejsca w których człowiek jest tylko gościem w dzikim świecie natury... Zrób wspaniały Prezent swoim bliskim - Bony Podarunkowe Ecotravel »
TOP 5 Kierunków Egzotycznych wartych rozważenia
Botswana    Izrael    Jordania    Meksyk    RPA    Sri Lanka   

TOP 5 Kierunków Egzotycznych wartych rozważenia

Na jaki egzotyczny kierunek warto się wybrać właśnie teraz pod koniec roku? Co wybrać z pośród wielu propozycji? W tym tygodniu warto się zastanowic nad tymi propozycjami - Podpowiadamy!

---

RPA - Zimbabwe (Wodospady Wiktorii) - Botswana

RPA - TOP 5 Kierunków Egzotycznych wartych rozważenia

 

Hotel 3* - śniadania i obiadokolacje - wylot z Warszawy - termin: 08-17.11.2017 - przelot liniami Qatar Airways - cena 8599 pln/os.

 

Zwiedzamy Kapsztad, oceniany jako jedno z najpiękniejszych miast świata, otoczony wspaniałymi górami o niepowtarzalnych kształtach i położony nad dwoma oceanami: Indyjskim i Atlantyckim.

 

Zobaczycie Państwo również miasteczko uniwersyteckie Stellenbosch, znane z unikalnej holendersko-przylądkowej architektury. Obowiązkowym punktem naszej wycieczki będzie Przylądek Dobrej Nadziei, w którego miejscu spotykają się ciepły i zimny prąd morski, co skutkuje wrażeniem obecności dwóch oceanów. Na plaży Boulders spotkacie się Państwo także z pingwinami afrykańskimi. W następnych dniach będziemy w Johannesburgu oraz na safari w Kruger Parku, gdzie będą mieli Państwo przyjemność ujrzeć bogactwo fauny i flory tej części Afryki z wszystkimi przedstawicielami „Wielkiej Piątki” najniebezpieczniejszych zwierząt kontynentu na czele.

 

Ostatnie dni naszego programu obejmują wizytę:

 • w kanionie rzeki Blyde (jedna z najpiękniejszych tras krajobrazowych w Afryce południowej)
 • nad wodospadami Wiktorii (jedne z najwspanialszych wodospadów świata) z wodospadem Wiktorii na rzece Zambezi, będącym jednym z siedmiu cudów natury świata wg listy Światowego Dziedzictwa UNESCO i stanowiącym granicę między Zambią a Zimbabwe
 • w Johannesburgu i legendarnym Złotym Mieście (Egoli)

---

Perły Cejlonu i bajeczne Malediwy

Sri Lanka - TOP 5 Kierunków Egzotycznych wartych rozważenia

 

Hotel 3* – śniadania i obiadokolacje – wylot z Warszawy – termin: 07-18.11.2017 – przelot liniami Emirates – cena 7599 pln/os.

 

Program to idealne połączenie zwiedzania i poznania kultury Sri Lanki wraz z wypoczynkiem na słonecznych Malediwach. Zobaczymy m.in. świątynię Shivy, kolistą świątynię Watadage oraz ważącą 25 ton kamienną księgę Galpotha z cejlońskimi inskrypcjami pochwalnymi. Odwiedzimy plantację przypraw oraz manufakturę batiku, gdzie poznamy niezwykłą technikę malarską. Zwiedzanie Sri Lanki zakończymy w Nuwara Eliya, które znane jest z orzeźwiającego mikroklimatu i produkcji herbaty. Ósmego dnia przelot na Malediwy i wypoczynek w hotelu Sun Island Resort.

---

Izrael z Jordanią

Izrael z Jordanią - TOP 5 Kierunków Egzotycznych wartych rozważenia

 

Hotel 3* – śniadania i obiadokolacje – wylot z Warszawy – termin: 21-28.11.2017 – przelot liniami Wizzair – cena 2599 pln/os.

 

Zwiedzanie rozpoczniemy w Jerozolimie od Kościoła Matki Jezusa, miejsca gdzie według tradycji Jezus nauczał apostołów. W programie również Betlejem oraz Cezarea - jeden z najważniejszych stanowisk archeologicznych w Izraelu, pozostałości starożytnego miasta i portu, zbudowanego przez Heroda Wielkiego. W Jordanii zobaczymy dawne miasta w ich pełnej okazałości, m.in. Petrę – jedno z najbardziej urzekających miejsc na Bliskim Wschodzie, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i nowych cudów świata.

 

---

 

Teneryfa

Teneryfa - TOP 5 Kierunków Egzotycznych wartych rozważenia

 

Wyloty z: Katowic, Wrocławia, Krakowa, Warszawy – ceny od 1579 pln/os.

 

Lato w środku zimy? To możliwe! Gdzie? Na gorącej Teneryfie, gdzie słońce świeci prawie cały rok. Teneryfa to nie tylko lazurowe morze i złocisty piasek. To również najwyższy na świecie wyspiarski wulkan - Teide czy unikatowe lasy wawrzynowe. W naszej ofercie szeroki wybór hoteli we wszystkich kurortach na Teneryfie: m.in. Playa de las Americas, Puerto de la Cruz czy Costa Adeje.

---

Imperium Azteków

Imperium Azteków - TOP 5 Kierunków Egzotycznych wartych rozważenia

 

Hotel 3* - śniadania i obiadokolacje – wylot z Warszawy - termin: 13-20.02.2018 - przelot liniami Air France – cena 5999 pln/os.

Program rozpoczynamy od zwiedzania Mexico City, jednej z największych aglomeracji miejskich świata. Na zakończenie zwiedzania Mexico City czekać będzie pyszna kolacja w stylu meksykańskim na łodziach. W kolejnych dniach zobaczymy m.in. Bazylikę Matki Bożej z Guadalupe, największe Sanktuarium Maryjne na świecie; Cuernavaca, nazywane "Miastem Wiecznej Wiosny", czy kapiący od złota kościół Św. Pryski i Św. Sebastiana. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

---

Szczegóły oferty i zapytania dostępne u naszych Doradców - biuro@ecotravel.pl +48 12 6489977

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

2017-10-04
2013-06-25
Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="http://www.wycieczkiobjazdowe.com.pl/top-5-kierunkow-egzotycznych.html" title="TOP 5 Kierunków Egzotycznych wartych rozważenia" ><img src="http://www.wycieczkiobjazdowe.com.pl/view/images/eco.png" alt="TOP 5 Kierunków Egzotycznych wartych rozważenia" style="vertical-align: middle;" /> TOP 5 Kierunków Egzotycznych wartych rozważenia</a>

Powyższa treść jest objęta licencją Creative Common Attribution & Share Alike. Licencja, której używamy oznacza, że zezwalamy na wykorzystanie w dowolny sposób treści zawartych w utworze – pod warunkiem podania nazwy firmy EcoTravel jako autora w postaci klikalnego linku kierującego do http://www.ecotravel.pl lub źródła oryginalnego tekstu w postaci klikalnego linku. Wszystkie inne użycia online bez podania klikalnego linku są zabronione.

Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.