w naszej ofercie: 8892 imprezy, 6067 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Objazdówka Belgia, Holandia, Luksemburg
Wszystko o tej ofercie wie:

OBJAZDÓWKA BELGIA, HOLANDIA, LUKSEMBURG

Benelux Tour

Wyżywienie: śniadanie (BB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
87731709
oferta w pdf
  1 dzień- wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem.

  2 dzień- Przyjazd do Luksemburga w godzinach porannych, zwiedzanie największych atrakcji miasta: Pałac Książęcy, wzniesiony w XVI w., Katedra Notre Dame, kościół Św. Marcina i Kolegium Jezuickie oraz najstarsza wieża Bram Św. Michała. Po zwiedzaniu przejazd na nocleg.

  3 dzień - Zwiedzanie Waterloo- miejsca słynnej bitwy, gdzie Napoleon poniósł ostateczną klęskę. Zobaczymy Butte de Lion- usypany na pamiątkę bitwy kopiec z posągiem lwa, który patrzy w stronę Francji. Przejazd do Brukseli- stolicy oraz symbolu Belgii. Zwiedzanie zaczniemy od serca miasta i dumy Brukselczyków- Starówki, jednej z najpiękniejszych w Europie. Zobaczymy: Manneken-Pis – najśmieszniejszą fontannę w Belgii, Ratusz, Pałac Królewski, dzielnicę europejską, Notre-Dame de la Chapelle oraz katedrę Św. Michała. Po zwiedzaniu powrót do hotelu na nocleg.

  4 dzień  - po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd na zwiedzanie jednego z najdoskonalej zachowanych średniowiecznych miast w zachodniej Europie - Brugii, które połączone jest kanałami z Ostendą i pobliską Gandawą. W programie zwiedzania: spacer po przepięknej starówce, wizyta w katedrze Notre Dame z rzeźbą Michała AniołaMadonna z Dzieciątkiem, bazylika Świętej Krwi. Następnie przejazd na zwiedzanie Antwerpii, gdzie zobaczymy: Dom Rubensa, Stare Miasto i Rynek Rękawiczek z Katedrą Onze – Lieve – Vrouwe – największą gotycka katedrą w Belgii, Steen - fragmenty XI w. fortyfikacji, Grote Markt z ratuszem oraz fontanną Brabo oraz XVI wieczne domy cechowe. Po zwiedzaniu przejazd na nocleg w okolicach Rotterdamu.

  5 dzień  - po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd na zwiedzanie Rotterdamu. Na początku wjedziemy na Euromaszt, skąd roztacza się przepiękna panorama miasta. Następnie będziemy mieli okazję podziwiać największy port morski świata i najstarszą przystań Rotterdamu. W godzinach popołudniowych przejazd do Hagi, krótkie zwiedzanie administracyjnej stolicy Holandii, która zaskoczy nas swoją elegancją i szerokimi uicami. W Hadze odwiedzimy: Maduradam – „Holandia w miniaturze“. Po zwiedzaniu Hagi przejazd do Amsterdamu. Wieczorem spacer po dzielnicy Czerwonych Latarni. Każdy już coś o tym miejscu słyszał i coś o nim wie, jednak zobaczyć można tu o wiele więcej niż tylko oświetlone czerwonymi lampkami okna wystawowe. Przejazd na nocleg w okolicach Amsterdamu.

  6 dzień  - po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i złożenie bagaży w autokarze. Przejazd na zwiedzanie Amsterdamu (pieszo i komunikacją miejską (około 9 godz.). W Amsterdamie – zwanym Wenecją Północy, zobaczymy zabytkowe centrum, Plac Leiden, targ kwiatowy, Plac Dam z Pałacem Królewskim, Rijks Museum z najcenniejszymi dziełami XIX w. malarstwa holenderskiego, Muzeum Van Gogha. Odwiedzimy szlifiernię diamentów, gdzie będzie można z bliska przyjrzeć się pracy szlifierzy. Na koniec zwiedzania zaproponujemy rejs statkiem po kanałach Amsterdamu. Wieczorem wyjazd do Polski.

  7 dzień   - przyjazd do Polski we wczesnych godzinach porannych.


  Uwaga!!! Pilot rozlicza się z wstępów. Opłata za lokalnych przewodników jest kalkulowana na całą grupę i nie podlega odliczeniu w przypadku samodzielnego zwiedzania.

  Program zwiedzania jest ramowy i może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po wnętrzach zwiedzanych obiektów. Opłata dodatkowa za bilety wstępu, zestawy słuchawkowe i miejscowych przewodników, opłaty lokalne, wjazdy do miast i parkingi zbierana jest przez pilota przy rezerwacji programu zwiedzania i rozliczana w ostatnim dniu wycieczki. Prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty około 80-85 euro.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Osoba w pok. 2os. Osoba w pok. 3os. Osoba na dokw. Osoba w pok. 1os. Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

20.09-26.09.2014

Kup sobie spokój : Dopłata 80 PLN

Zakwaterowanie

Hotel star star

Hotele **/*** na obrzeżach miast, pokoje 2, 3 os. z łazienkami, TV.

Benelux Tour 2014 star star


Hotele **/***
na obrzeżach miast, pokoje 2, 3 os. z łazienkami, TV. Pokoje komfortowe, noclegi ze śniadaniami.

Wyżywienie

śniadanie (BB)

W cenie 4 śniadania kontynentalnych. Istnieje możliwość wykupienia obiadokolacji za pośrednictwem pilota, koszt jednej obiadokolacji to około 15 euro/os. Napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.

Cena zawiera

 • zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych,
 • 4 śniadania,
 • 4 noclegi,
 • zwiedzanie wg programu,
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • opieka rezydenta na miejscu.

Cena nie zawiera

 • ubezpieczenie KL, NW: 50 pln/os.,
 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, zestawy słuchawkowe, lokalni przewodnicy i opłaty lokalne (około 80-85 euro).

Dodatkowo płatne opcjonalnie

 • Kup Sobie Spokój: 80 pln/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi,
 • wyżywienie w trakcie zwiedzania,
 • ubezpieczenia KR: 3-4% wartości imprezy.

Wymagane dokumenty


Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni na terytorium krajów Beneluxu jest paszport bądź dowód osobisty.

Ubezpieczenie

Galeria

comments powered by Disqus
Popularne
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.