w naszej ofercie: 12906 imprez, 6231 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wycieczka Adriatyk Północy
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA ADRIATYK PÓŁNOCY

Wycieczka na Chorwację, Wycieczki Objazdowe Słowenia, Chorwacja, Weekend Majowy na Chorwacji, Majówka na Chorwacji

Wyżywienie: zgodnie z programem imprezy (ZPR) śniadanie (BB) śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
542289
oferta w pdf
Wycieczka PREMIUM - Chorwacja, Słowenia - Adriatyk Północny
Program ramowy
DZIEŃ 1 (sobota)
Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy autokarów. Przejazd przez Czechy, Austrię i Słowenię.
(Trasa ok. 690 km)
DZIEŃ 2 (niedziela)
Przyjazd do Słowenii. Bled to niewątpliwie jedna z tutejszych atrakcji - spokojne jezioro z jedyną wyspą w kraju, na której znajduje się kościółek Wniebowzięcia NMP, a nad wszystkim, na szarej skale, góruje zamek, z dziedzińców którego roztacza się widok na majestatyczne Alpy i najwyższy szczyt Triglav. Miejscowość była znana jako rezydencja królów Jugosławii, a także miejsce, w którym dyktator J.B. Tito przyjmował zagranicznych gości. Wąwóz Vintgar - 2-kilometrowy parów, wyrzeźbiony przez wody rzeki Radovny. Przepiękne miejsce, które nie było znane aż do końca XIX wieku, kiedy to zostało odkryte. Został tutaj zbudowany system kładek, dzięki któremu można przejść nad załomami, wirami oraz bulgoczącą wodą i dotrzeć do 16-metrowego wodospadu Szum. W programie zwiedzanie średniowiecznego miasteczka Skofja Loka (pol. "Biskupia Łąka"), które zostało przebudowane w duchu wczesnobarokowym, po tym, jak miało tutaj miejsce trzęsienie ziemi. Główną atrakcją tego miejsca jest festiwal rycerski (bezpłatny), odbywający się pod koniec czerwca. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
(Trasa ok. 115 km)
DZIEŃ 3 (poniedziałek)
Śniadanie. Ljubljana czyli stolica Słowenii, która uchodzi za najbardziej śródziemnomorskie miasto Środkowej Europy. Wpływ na to mają barokowe zabytki Starego Miasta, z widocznymi wpływami architektury włoskiej. Oprócz zamku, dumnie wznoszącego się nad stolicą, zobaczymy katedrę, ratusz z Fontanną Trzech Rzek, Most Smoczy i Most Potrójny. Z kolei Nowe Miasto, zaprojektowane w XIX wieku, wypełnia zieleń, znajdują się tam też gmach parlamentu, uniwersytet, opera, biblioteka. Ta część miasta zaskakuje swoją secesyjną zabudową. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
(Trasa ok. 110 km)
DZIEŃ 4 (wtorek)
Śniadanie. Triest - miasto wielu stylów architektonicznych, od rzymskich, przez wczesnochrześcijańskie, po średniowieczne i austriacki barok terezjański. Tego dnia w programie zwiedzania ponadto:
Jaskinia Postojna - jaskinia słoweńska w pobliżu miasta Postojna mająca blisko 20 km podziemnych sal i korytarzy, udostępniona została turystom już na początku XIX wieku – jest najdłuższą turystyczną jaskinią w Europie. Trasa turystyczna o długości 5,5 km zajmuje tylko 1,5h, gdyż 4 km odcinek tzw. Starego Korytarza pokonuje się kolejką elektryczną. Do przejścia pozostaje 1700 m. Jaskinia wydrążona została w skałach przez rzekę Pivkę (dopływ Ljubljanicy). I starym korytem tej rzeki przebiega trasa turystyczna. Wokół mnożą się zadziwiające formy skalne. Wielometrowe żółto-beżowo-pomarańczowe nacieki, stalaktyty, stalagmity, kurtyny skalne.
Aquileia - uważana przez antycznych kronikarzy za jedno z najważniejszych miast - obok Rzymu, Mediolanu i Kapui. W 452 r. Hunowie splądrowali i zniszczyli miasto, a jego mieszkańcy uciekli na pobliskie laguny, zakładając Wenecję. Najważniejszym zabytkiem jest katedra, w której zachowały się największe na świecie mozaiki wczesnochrześcijańskie. Dzieła wypełniające przestrzeń kościoła datowane są na IV w n.e. Ponadto, w Akwilei można obejrzeć ruiny antycznego portu, najlepiej świadczącego o potędze i bogactwie miasta. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
(Trasa ok. 240 km)
DZIEŃ 5 (środa)
Śniadanie. Dzień wolny. Obiadokolacja. Nocleg.
DZIEŃ 6 (czwartek)
Śniadanie. Pula - największe chorwackie miasto na Półwyspie Istria. Dziś jest sporym portem, z prężnie działającą stocznią - nie koliduje to jednak z zachowaniem historycznego dziedzictwa. O świetności miasta świadczą monumentalne budowle, urzekające pięknem i rozmachem. Ogromna Arena, wybudowana na polecenie cesarza Wespazjana w I w n.e., jest obecnie jedną z najlepiej zachowanych budowli tego typu – obok rzymskiego Koloseum. Pula to swoiste muzeum pod gołym niebem - odnajdziemy tutaj starożytne bramy miejskie, teatr, forum, świątynie, mozaiki i 8-metrowy łuk triumfalny.
Porec - niewielkie miasteczko położone na cyplu wysuniętym w wody Adriatyku, którego perłą architektoniczną jest bazylika Eufrazjusza. Zrabowane przez Genueńczyków relikwie św. Maura, męczennika i patrona miasta, wróciły na swoje miejsce dopiero po 600 latach. W Porecu znajdziemy zabytki różnych epok - średniowieczne mury obronne z wieżami, barokowe pałace i antyczne ruiny świątyni Neptuna. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
(Trasa ok. 100 km PULA-KOPER)
DZIEŃ 7 (piątek)
Śniadanie. Przejazd do Zagrzebia. Zwiedzanie rozpoczniemy od jednego z ciekawszych założeń cmentarnych w Europie - Cmentarza Mirogoj, na którym znajduje się kolumbarium z prochami wybitnych przedstawicieli narodu chorwackiego. Następnie udamy się do centrum Zagrzebia, gdzie będziemy zwiedzać 3 historyczne części miasta - Gornji Grad, Kaptol i Donji Grad. Wraz z przewodnikiem, udamy się na spacer ulicami Zagrzebia - przez główny plac bana Jelačiča z fontanną z XVII w., aż do Kaptolu - najstarszej części miasta. Zwiedzimy neogotycką katedrę Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, zwieńczoną dwiema neogotyckimi dzwonnicami o wysokości 104 i 105 metrów, które są wizytówką oraz symbolem miasta. W czasie wolnym proponujemy wybrać się do jednej z knajpek czy kawiarni na ulicy Tkalčicia, położonej w centrum miasta, która w pełni oddaje charakter i klimat Zagrzebia. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
(Trasa ok. 270 km)
DZIEŃ 8 (sobota)
Śniadanie. Ptuj - trudno sobie wyobrazić, że to niewielkie miasteczko, w czasach antycznych zamieszkiwało aż 40 000 osób! Ptuj, pomimo nawiedzających go pożarów zdołał zachować autentyczny klimat małego miasteczka. Oprócz zamku biskupów, znajduje się tutaj również barokowy klasztor franciszkanów - ozdobiony stiukami i freskami, z najstarszymi zabytkami piśmiennictwa słoweńskiego. Na rynku miejskim znajduje się nietypowa płyta - to rzymski, pięciometrowej długości nagrobek, używany w średniowieczu jako pręgierz. Nazywany jest pomnikiem Orfeusza, ze względu na płaskorzeźby, które opisują mit płaczącego bohatera po stracie małżonki Eurydyki.
Maribor - drugie miasto Słowenii, o strategicznym położeniu, na trasie kolei żelaznej z Wiednia do Triestu, było ważnym ośrodkiem jeszcze w średniowieczu. To właśnie z tego okresu zachowały się dowody kupieckiej tradycji w mieście - dzielnica Lent z urokliwymi kamieniczkami nad Drawą. Ponadto w Mariborze zobaczymy średniowieczny zamek obronny - wybudowany w celu odpierania najazdów tureckich, dzielnicę żydowską, barokowe kościoły i ponoć najstarszą na świecie, bo aż 400-letnią winorośl. Wieczorem wyjazd w drogę powrotną do Polski.
(Trasa ok. 125 km + ok. 600 km przejazd w kierunku Polski)
DZIEŃ 9 (niedziela)
Przyjazd do Polski w godzinach nocnych (granica ok. godz. 04:00). Przejazd do poszczególnych miast.
Informacje dodatkowe
- program jest programem ramowym – kolejność realizacji może ulec zmianie lub odwróceniu
- pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych
- * dokwaterowanie (Warunki Uczestnictwa §16, pkt. 11)
- cena nie obejmuje dodatkowych posiłków, napoi oraz wydatków własnych
- dokumenty: dowód osobisty lub paszport
- zaleca się wyrobienie karty EKUZ
Realizacja imprezy autokarami PREMIUM to gwarancja:
- transportu autokarami z roczników 2016 i 2017 produkcji Irizar i VDL
- indywidualnego, multimedialnego systemu rozrywki - tablet z dotykowym ekranem w każdym zagłówku (filmy, gry, muzyka itp.). Możliwość podłączenia własnego nośnika danych poprzez wejście AUX lub USB.
- najwyższej klasy skórzanych lub półskórzanych foteli z możliwością regulacji oparcia lub/i zagłówka
- największej w Polsce przestrzeni między siedzeniami
- małej półki przed każdym siedzeniem + siateczki na czasopisma, książki czy telefon
- bezpłatnego dostępu do sieci WiFi na terenie Polski*
- gniazdek elektrycznych 230V 
- wydajnej klimatyzacji sterowanej indywidualnie
- bogato wyposażonego barku
- udostępnionego w czasie jazdy WC na pokładzie autokaru
 
Idealna i komfortowa podróż… ZAWSZE!
Na ternie Polski GWARANTUJEMY, że wszystkie przejazdy realizowane są autokarem, busem lub samochodem osobowym. Zapewnimy komfortowy transport na każdym etapie podróży.
Ważne: Autokar Premium jest autokarem docelowym.
*jakość usług internetowych może różnić się w zależności od jakości sygnału
TOUR GUIDE oprowadzanie z indywidualnym systemem nagłośnieniowym
Mobilny zestaw audio: indywidulany zestaw słuchawkowy połączony bezprzewodowo z mikrofonem pilota/przewodnika.
Pakiet KOMFORT
gwarancja wyboru miejsca w autokarze
napoje w autokarze w cenie (2x kawa, 2x herbata, 2x zimny napój 0,2l)
cena: 50 zł/os
Pakiet PRESTIGE
gwarancja wyboru miejsca w autokarze
napoje w autokarze w cenie (2x kawa, 2x herbata, 2x zimny napój 0,2l)
pierwszeństwo wejścia na pokład autokaru
nadbagaż 5 kg w cenie
napoje bezalkoholowe do obiadokolacji (0,2l)
cena: 100 zł/os
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
W związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego każdy klient Biura Podróży Oskar zobowiązany jest do zapłaty kwoty w wysokości 10zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej (obowiązuje od dnia 26.11.2016). Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zostanie automatycznie doliczona do wartości rezerwacji (w momencie jej dokonania). Wyjątkiem są imprezy turystyczne odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura.

Wycieczka PREMIUM - Chorwacja, Słowenia - Adriatyk Północny

Program ramowy

DZIEŃ 1 (sobota)

Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy autokarów. Przejazd przez Czechy, Austrię i Słowenię.
(Trasa ok. 690 km)

DZIEŃ 2 (niedziela)
Przyjazd do Słowenii. Bled to niewątpliwie jedna z tutejszych atrakcji - spokojne jezioro z jedyną wyspą w kraju, na której znajduje się kościółek Wniebowzięcia NMP, a nad wszystkim, na szarej skale, góruje zamek, z dziedzińców którego roztacza się widok na majestatyczne Alpy i najwyższy szczyt Triglav. Miejscowość była znana jako rezydencja królów Jugosławii, a także miejsce, w którym dyktator J.B. Tito przyjmował zagranicznych gości. Wąwóz Vintgar - 2-kilometrowy parów, wyrzeźbiony przez wody rzeki Radovny. Przepiękne miejsce, które nie było znane aż do końca XIX wieku, kiedy to zostało odkryte. Został tutaj zbudowany system kładek, dzięki któremu można przejść nad załomami, wirami oraz bulgoczącą wodą i dotrzeć do 16-metrowego wodospadu Szum. W programie zwiedzanie średniowiecznego miasteczka Skofja Loka (pol. "Biskupia Łąka"), które zostało przebudowane w duchu wczesnobarokowym, po tym, jak miało tutaj miejsce trzęsienie ziemi. Główną atrakcją tego miejsca jest festiwal rycerski (bezpłatny), odbywający się pod koniec czerwca. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
(Trasa ok. 115 km)

DZIEŃ 3 (poniedziałek)
Śniadanie. Ljubljana czyli stolica Słowenii, która uchodzi za najbardziej śródziemnomorskie miasto Środkowej Europy. Wpływ na to mają barokowe zabytki Starego Miasta, z widocznymi wpływami architektury włoskiej. Oprócz zamku, dumnie wznoszącego się nad stolicą, zobaczymy katedrę, ratusz z Fontanną Trzech Rzek, Most Smoczy i Most Potrójny. Z kolei Nowe Miasto, zaprojektowane w XIX wieku, wypełnia zieleń, znajdują się tam też gmach parlamentu, uniwersytet, opera, biblioteka. Ta część miasta zaskakuje swoją secesyjną zabudową. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
(Trasa ok. 110 km)

DZIEŃ 4 (wtorek)
Śniadanie. Triest - miasto wielu stylów architektonicznych, od rzymskich, przez wczesnochrześcijańskie, po średniowieczne i austriacki barok terezjański. Tego dnia w programie zwiedzania ponadto:
Jaskinia Postojna - jaskinia słoweńska w pobliżu miasta Postojna mająca blisko 20 km podziemnych sal i korytarzy, udostępniona została turystom już na początku XIX wieku – jest najdłuższą turystyczną jaskinią w Europie. Trasa turystyczna o długości 5,5 km zajmuje tylko 1,5h, gdyż 4 km odcinek tzw. Starego Korytarza pokonuje się kolejką elektryczną. Do przejścia pozostaje 1700 m. Jaskinia wydrążona została w skałach przez rzekę Pivkę (dopływ Ljubljanicy). I starym korytem tej rzeki przebiega trasa turystyczna. Wokół mnożą się zadziwiające formy skalne. Wielometrowe żółto-beżowo-pomarańczowe nacieki, stalaktyty, stalagmity, kurtyny skalne.
Aquileia - uważana przez antycznych kronikarzy za jedno z najważniejszych miast - obok Rzymu, Mediolanu i Kapui. W 452 r. Hunowie splądrowali i zniszczyli miasto, a jego mieszkańcy uciekli na pobliskie laguny, zakładając Wenecję. Najważniejszym zabytkiem jest katedra, w której zachowały się największe na świecie mozaiki wczesnochrześcijańskie. Dzieła wypełniające przestrzeń kościoła datowane są na IV w n.e. Ponadto, w Akwilei można obejrzeć ruiny antycznego portu, najlepiej świadczącego o potędze i bogactwie miasta. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
(Trasa ok. 240 km)

DZIEŃ 5 (środa)
Śniadanie. Dzień wolny. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 6 (czwartek)
Śniadanie. Pula - największe chorwackie miasto na Półwyspie Istria. Dziś jest sporym portem, z prężnie działającą stocznią - nie koliduje to jednak z zachowaniem historycznego dziedzictwa. O świetności miasta świadczą monumentalne budowle, urzekające pięknem i rozmachem. Ogromna Arena, wybudowana na polecenie cesarza Wespazjana w I w n.e., jest obecnie jedną z najlepiej zachowanych budowli tego typu – obok rzymskiego Koloseum. Pula to swoiste muzeum pod gołym niebem - odnajdziemy tutaj starożytne bramy miejskie, teatr, forum, świątynie, mozaiki i 8-metrowy łuk triumfalny.
Porec - niewielkie miasteczko położone na cyplu wysuniętym w wody Adriatyku, którego perłą architektoniczną jest bazylika Eufrazjusza. Zrabowane przez Genueńczyków relikwie św. Maura, męczennika i patrona miasta, wróciły na swoje miejsce dopiero po 600 latach. W Porecu znajdziemy zabytki różnych epok - średniowieczne mury obronne z wieżami, barokowe pałace i antyczne ruiny świątyni Neptuna. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
(Trasa ok. 100 km PULA-KOPER)

DZIEŃ 7 (piątek)
Śniadanie. Przejazd do Zagrzebia. Zwiedzanie rozpoczniemy od jednego z ciekawszych założeń cmentarnych w Europie - Cmentarza Mirogoj, na którym znajduje się kolumbarium z prochami wybitnych przedstawicieli narodu chorwackiego. Następnie udamy się do centrum Zagrzebia, gdzie będziemy zwiedzać 3 historyczne części miasta - Gornji Grad, Kaptol i Donji Grad. Wraz z przewodnikiem, udamy się na spacer ulicami Zagrzebia - przez główny plac bana Jelačiča z fontanną z XVII w., aż do Kaptolu - najstarszej części miasta. Zwiedzimy neogotycką katedrę Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, zwieńczoną dwiema neogotyckimi dzwonnicami o wysokości 104 i 105 metrów, które są wizytówką oraz symbolem miasta. W czasie wolnym proponujemy wybrać się do jednej z knajpek czy kawiarni na ulicy Tkalčicia, położonej w centrum miasta, która w pełni oddaje charakter i klimat Zagrzebia. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
(Trasa ok. 270 km)

DZIEŃ 8 (sobota)
Śniadanie. Ptuj - trudno sobie wyobrazić, że to niewielkie miasteczko, w czasach antycznych zamieszkiwało aż 40 000 osób! Ptuj, pomimo nawiedzających go pożarów zdołał zachować autentyczny klimat małego miasteczka. Oprócz zamku biskupów, znajduje się tutaj również barokowy klasztor franciszkanów - ozdobiony stiukami i freskami, z najstarszymi zabytkami piśmiennictwa słoweńskiego. Na rynku miejskim znajduje się nietypowa płyta - to rzymski, pięciometrowej długości nagrobek, używany w średniowieczu jako pręgierz. Nazywany jest pomnikiem Orfeusza, ze względu na płaskorzeźby, które opisują mit płaczącego bohatera po stracie małżonki Eurydyki.
Maribor - drugie miasto Słowenii, o strategicznym położeniu, na trasie kolei żelaznej z Wiednia do Triestu, było ważnym ośrodkiem jeszcze w średniowieczu. To właśnie z tego okresu zachowały się dowody kupieckiej tradycji w mieście - dzielnica Lent z urokliwymi kamieniczkami nad Drawą. Ponadto w Mariborze zobaczymy średniowieczny zamek obronny - wybudowany w celu odpierania najazdów tureckich, dzielnicę żydowską, barokowe kościoły i ponoć najstarszą na świecie, bo aż 400-letnią winorośl. Wieczorem wyjazd w drogę powrotną do Polski.
(Trasa ok. 125 km + ok. 600 km przejazd w kierunku Polski)

DZIEŃ 9 (niedziela)

Przyjazd do Polski w godzinach nocnych (granica ok. godz. 04:00). Przejazd do poszczególnych miast.

Informacje dodatkowe
- program jest programem ramowym – kolejność realizacji może ulec zmianie lub odwróceniu
- pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych
- * dokwaterowanie (Warunki Uczestnictwa §16, pkt. 11)
- cena nie obejmuje dodatkowych posiłków, napoi oraz wydatków własnych
- dokumenty: dowód osobisty lub paszport
- zaleca się wyrobienie karty EKUZ

Realizacja imprezy autokarami PREMIUM to gwarancja:
- transportu autokarami z roczników 2016 i 2017 produkcji Irizar i VDL
- indywidualnego, multimedialnego systemu rozrywki - tablet z dotykowym ekranem w każdym zagłówku (filmy, gry, muzyka itp.). Możliwość podłączenia własnego nośnika danych poprzez wejście AUX lub USB.
- najwyższej klasy skórzanych lub półskórzanych foteli z możliwością regulacji oparcia lub/i zagłówka
- największej w Polsce przestrzeni między siedzeniami
- małej półki przed każdym siedzeniem + siateczki na czasopisma, książki czy telefon
- bezpłatnego dostępu do sieci WiFi na terenie Polski*
- gniazdek elektrycznych 230V 
- wydajnej klimatyzacji sterowanej indywidualnie
- bogato wyposażonego barku
- udostępnionego w czasie jazdy WC na pokładzie autokaru 
Idealna i komfortowa podróż… ZAWSZE!
Na ternie Polski GWARANTUJEMY, że wszystkie przejazdy realizowane są autokarem, busem lub samochodem osobowym. Zapewnimy komfortowy transport na każdym etapie podróży.
Ważne: Autokar Premium jest autokarem docelowym.
*jakość usług internetowych może różnić się w zależności od jakości sygnału

TOUR GUIDE oprowadzanie z indywidualnym systemem nagłośnieniowym
Mobilny zestaw audio: indywidulany zestaw słuchawkowy połączony bezprzewodowo z mikrofonem pilota/przewodnika.

Pakiet KOMFORT
gwarancja wyboru miejsca w autokarze
napoje w autokarze w cenie (2x kawa, 2x herbata, 2x zimny napój 0,2l)
cena: 50 zł/os

Pakiet PRESTIGE
gwarancja wyboru miejsca w autokarze
napoje w autokarze w cenie (2x kawa, 2x herbata, 2x zimny napój 0,2l)
pierwszeństwo wejścia na pokład autokaru
nadbagaż 5 kg w cenie
napoje bezalkoholowe do obiadokolacji (0,2l)
cena: 100 zł/os

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
W związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego każdy klient Biura Podróży Oskar zobowiązany jest do zapłaty kwoty w wysokości 10zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej (obowiązuje od dnia 26.11.2016). Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zostanie automatycznie doliczona do wartości rezerwacji (w momencie jej dokonania). Wyjątkiem są imprezy turystyczne odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura.

Terminy i ceny

Cena podstawowa śniadanie (BB) śniadanie i obiadokolacja (HB) Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

FIRST MINUTE

- Zniżka do 15% - płatność 100% do 02.11.2017
- Zniżka do 8% - zaliczka do 02.11.2017, dopłata do dnia 15.04.2018

Informujemy, że w terminie 27.04 - 06.05.2017r. wyjazd nie będzie realizowany autokarem PREMIUM.

Zniżki i dopłaty

ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych KL 20000 €, NNW 10000 zł, bagaż (utrata 500 zł) : Dopłata 120 PLN
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - opłata obowiązkowa : Dopłata 10 PLN
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji : Dopłata 3,5% od sumy
Pakiet KOMFORT : Dopłata 50 PLN
Pakiet PRESTIGE : Dopłata 100 PLN

Zakwaterowanie

Hotel star star star

zakwaterowanie: 6 noclegów w hotelach ***/****
Hotele ***/****. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, natomiast w części hoteli również telewizja oraz dostęp do Internetu Wi-Fi. Większość pokoi posiada balkon. Niektóre hotele posiadają basen.
 
Przykładowe zakwaterowanie, które może różnić się w poszczególnych terminach:
Domzale (1) – Ambient Hotel, Koper (1) – Hotel Koper, Duga Uvala (2) - Hotel Croatia, Karlovac (1) – Hotel Europa, Podcetrtek (1) - Terme Olimia Hotel Breza
 
Dostępne opcje zakwaterowania:
pokój 2 - osobowy
pokój 3 - osobowy
dokwaterowanie (bez dopłat*) lub pokój 1 - osobowy (dopłata)

zakwaterowanie: 6 noclegów w hotelach ***/****

Hotele ***/****. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, natomiast w części hoteli również telewizja oraz dostęp do Internetu Wi-Fi. Większość pokoi posiada balkon. Niektóre hotele posiadają basen. Przykładowe zakwaterowanie, które może różnić się w poszczególnych terminach:
Domzale (1) – Ambient Hotel, Koper (1) – Hotel Koper, Duga Uvala (2) - Hotel Croatia, Karlovac (1) – Hotel Europa, Podcetrtek (1) - Terme Olimia Hotel Breza 
Dostępne opcje zakwaterowania:
pokój 2 - osobowy
pokój 3 - osobowy
dokwaterowanie (bez dopłat*) lub pokój 1 - osobowy (dopłata)

Wyżywienie

zgodnie z programem imprezy (ZPR)

Dostępne opcje wyżywienia
wyżywienie BB: 6 śniadań
wyżywienie HB: 6 śniadań + 6 obiadokolacji; możliwość dokonania rezerwacji w wersji HB lub obowiązkowa dopłata do obiadokolacji 50 €/os. (płatne u pilota w autokarze)
 
śniadania kontynentalne: pieczywo, dżem, masło, kawa, herbata lub bufet: pieczywo, ser, szynka, jajka lub parówki itp., napoje: kawa, herbata, sok
obiadokolacje serwowane: zupa, danie główne, sałatka, deser, owoc; napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne
Dostępne opcje wyżywienia

wyżywienie BB: 6 śniadań
wyżywienie HB: 6 śniadań + 6 obiadokolacji; możliwość dokonania rezerwacji w wersji HB lub obowiązkowa dopłata do obiadokolacji 50 €/os. (płatne u pilota w autokarze) 
śniadania kontynentalne: pieczywo, dżem, masło, kawa, herbata lub bufet: pieczywo, ser, szynka, jajka lub parówki itp., napoje: kawa, herbata, sok

obiadokolacje serwowane: zupa, danie główne, sałatka, deser, owoc; napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne

śniadanie (BB) (1699 PLN)
śniadanie i obiadokolacja (HB) (1899 PLN)

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Miejscowość Cena
Bielsko Biała Dopłata 40 PLN
Bydgoszcz Dopłata 80 PLN
Cieszyn Dopłata 40 PLN
Czechowice-Dziedzice Dopłata 40 PLN
Częstochowa bez dopłaty
Gdańsk Dopłata 80 PLN
Gdynia Dopłata 100 PLN
Gliwice bez dopłaty
Gorzów Wielkopolski Dopłata 80 PLN
Gorzyczki bez dopłaty
Grudziądz Dopłata 80 PLN
Kalisz Dopłata 250 PLN
Katowice bez dopłaty
Kielce Dopłata 80 PLN
Konin Dopłata 80 PLN
Kościan bez dopłaty
Kraków bez dopłaty
Krotoszyn Dopłata 250 PLN
Legnica Dopłata 80 PLN
Leszno bez dopłaty
Łódź bez dopłaty
Lubin Dopłata 80 PLN
Międzyrzecz Dopłata 80 PLN
Nowa Sól Dopłata 80 PLN
Opole bez dopłaty
Pawlowice Dopłata 40 PLN
Piła Dopłata 200 PLN
Piotrków Trybunalski bez dopłaty
Polkowice Dopłata 80 PLN
Poznań bez dopłaty
Pszczyna Dopłata 40 PLN
Radom Dopłata 80 PLN
Rawicz bez dopłaty
Skarżysko-Kamienna Dopłata 80 PLN
Skwierzyna Dopłata 80 PLN
Świebodzin Dopłata 80 PLN
Szczecin Dopłata 80 PLN
Toruń Dopłata 80 PLN
Tychy Dopłata 40 PLN
Warszawa bez dopłaty
Włocławek Dopłata 80 PLN
Wrocław bez dopłaty
Września Dopłata 80 PLN
Zielona Góra Dopłata 80 PLN
Żory bez dopłaty

Cena zawiera

- przejazd autokarem klasy PREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, multimedialny system rozrywki, klimatyzacja, DVD, WC, barek)
- zakwaterowanie: 6 noclegów w hotelach ***/****
- wyżywienie: wg wybranej opcji
- ubezpieczenie Signal Iduna KL 10000 €, NNW 10000 zł, bagaż (utrata 500 zł)
- opiekę pilota
- realizację programu w oparciu o system TOUR GUIDE

- przejazd autokarem klasy PREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, multimedialny system rozrywki, klimatyzacja, DVD, WC, barek)
- zakwaterowanie: 6 noclegów w hotelach ***/****
- wyżywienie: wg wybranej opcji
- ubezpieczenie Signal Iduna KL 10000 €, NNW 10000 zł, bagaż (utrata 500 zł)
- opiekę pilota
- realizację programu w oparciu o system TOUR GUIDE

Cena nie zawiera

Cena nie obejmuje
Dopłaty wymagane na miejscu
- koszty programowe (bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalni przewodnicy, przejazdy miejscowe – Wąwóz Vintgar, koszty rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, podatki turystyczne, opłaty wjazdowe, opłaty klimatyczne w hotelach): 120 €/os. - płatne obowiązkowo u pilota w autokarze; koszty nie podlegają rozliczeniu
Dopłaty opcjonalne
- ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych KL 20000 €, NNW 10000 zł, bagaż (utrata 500 zł): 120 zł/os.
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji: 3,5% wartości rezerwacji
- pakiet komfort lub pakiet prestige

Cena nie obejmuje

Dopłaty wymagane na miejscu
- koszty programowe (bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalni przewodnicy, przejazdy miejscowe – Wąwóz Vintgar, koszty rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, podatki turystyczne, opłaty wjazdowe, opłaty klimatyczne w hotelach): 120 €/os. - płatne obowiązkowo u pilota w autokarze; koszty nie podlegają rozliczeniu

Dopłaty opcjonalne
- ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych KL 20000 €, NNW 10000 zł, bagaż (utrata 500 zł): 120 zł/os.
- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji: 3,5% wartości rezerwacji
- pakiet komfort lub pakiet prestige

comments powered by Disqus
Popularne
LWÓW EXPRESS
Super oferta na zwiedzanie Lwowa - Jedziemy z Krakowa przez Bochnię, Tarnów, Rzeszów i Łańcut - Zwiedzamy: Cmentarz Łyczakowski i Orląt, Wysoki Zamek, Rynek Starego Miasta, Katedra Łacińska, Kaplica Boimów, Kościół Dominikanów, Cerkiew Wołoska, Cerkiew św. Jura, Katedra Ormiańska , Wały Hetmańskie, Pomnik A. Mickiewicza, Lwowska Galeria Obrazów - Zapraszamy!
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

os. Niepodległości 3A/5A
31-865 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
biuro@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.