w naszej ofercie: 11725 imprez, 19482 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
NORWEGIA-REJS PO FIORDACH 2015
Wszystko o tej ofercie wie:

NORWEGIA-REJS PO FIORDACH 2015

Najpiękniejsze norweskie fiordy widziane z pokładu luksusowego statku

Wyżywienie: zgodnie z programem imprezy (ZPR)
Ocena oferty:
Kod oferty:
45920799
oferta w pdf

NORWEGIA-REJS PO FIORDACH 2015

Najpiękniejsze norweskie fiordy widziane z pokładu luksusowego statku. Nordkapp – Przylądek Północny. Dzikie skały Lofotów. Spotkanie z tajemniczymi trollami. Hanzeatyckie Bergen. Potęga dziewiczej przyrody. Białe noce na Polarnym Kole.


1 DZIEŃ KILONIA
Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie w terminalu A (nowy), w hali odlotów przy stanowisku odpraw LogosTour. Wylot do Hamburga. Transfer do Kilonii. Zaokrętowanie na statek.

2 DZIEŃ  Dzień na morzu
Rejs po Morzu Norweskim. Wpłynięcie do fiordu Storfjorden. Ten ponad 100-kilometrowy fiord stanowi od dawna jedną z najchętniej odwiedzanych atrakcji Norwegii. Rejs w głąb fiordu do jednej z jego odnóg - Geirangerfjorden.

3 DZIEŃ  HELLESYLT – GEIRANGERFJORDEN    
Rano wpłynięcie do niewielkiego portu w miejscowości Hellesylt. Jest to najpopularniejszy punkt wypadowy na rejsy po fiordzie Geiranger. Atrakcją miejscowości jest niezwykły wodospad znajdujący się w jej centrum. Krótki spacer po miasteczku. Krajobrazu dopełniają niezwykle malownicze wodospady. Ok. godz.18.00 rejs powrotny w kierunku Morza Norweskiego.

4 DZIEŃ   MORZE NORWESKIE
Statek płynie wzdłuż wybrzeża Norwegii. Widać liczne zatoki, wejścia do fiordów, wysepki i cieśniny. Przekroczenie Kręgu Polarnego pozwoli na doświadczenie zjawiska dnia polarnego. Między połową maja a końcem lipca słońce nawet na chwilę nie kryje się za horyzontem.

5 DZIEŃ   HONNINGSVAG (Przylądek Północny)
Przypłynięcie do portu w Honingsvag, na wyspie Magerøya, najdalej na północ położonego miasta na świecie. Miejscowość znajduje się zaledwie ok. 35 km na południe od Przylądka Północnego, na który można udać się podczas proponowanej przez armatora wycieczki fakultatywnej. Ze skarpy Nordkapp roztacza się wspaniały widok na bezkresne Morze Arktyczne. Powrót na statek.

6 DZIEŃ  TROMSO
Dopłynięcie do miasta Trompo. W centrum miasta stoi XIX-wieczna katedra, zaliczana do największych drewnianych kościołów w kraju. Uwagę przyciąga też druga, nowoczesna Katedra Morza Północnego. Powrót na statek. Wypłynięcie w kierunku Trondheim.

7 DZIEŃ  LEKNES (Lofoty)
Przypłynięcie do Leknes, portu na wyspie w archipelagu Lofotów. Wyspy połączone są mostami i podmorskim tunelem. Fantastyczną przyrodę Lofotów będzie można poznać wybierając jedną z proponowanych na statku wycieczek fakultatywnych. Powrót na statek. Wypłynięcie w kierunku Trondheim.

8 DZIEŃ  TRONDHEIM
Przypłynięcie do Trondheim. Warte uwagi są tu gotycka katedra Nidarosdomen oraz pałac arcybiskupi z XIII wieku i most Gamle Bybro. Powrót na statek. Wypłynięcie w kierunku Andalsnes.

9 DZIEŃ  ANDALSNES
Przypłynięcie do Andalsnes, miasteczka położonego nad brzegiem fiordu Romsdals. Największą jego atrakcją jest tzw. Ściana Troli (Trollveggen). Armator proponuje wycieczkę Drogą Troli. Powrót na statek. Wypłynięcie w kierunku Bergen.

10 DZIEŃ  BERGEN
Przypłynięcie do Bergen. Spacer wąskimi uliczkami starej dzielnicy portowej Bryggen. Warto wjechać kolejką linową Fløibanen na szczyt góry Fløien, skąd podziwiać można miasto i jego okolicę. Targ rybny to kolejny obowiązkowy punkt wizyty w Bergen. Powrót na statek. Wypłynięcie w kierunku Kilonii. Na wysokości Bergen łączą się wody Morza Norweskiego i Morza Północnego. Rejs przez Morze Północne i Cieśniny Duńskie.

11 DZIEŃ  Dzień na Morzu Północnym
Cały dzień na morzu. Możliwość korzystania z licznych atrakcji na statku.

12 DZIEŃ  KILONIA
Przypłynięcie do portu w Kilonii. Transfer do Hamburga. Wylot do Polski. Przylot do Warszawy.

Trasa:  KILONIA – HELLESYLT – GEIRANGERFJORDEN – HONNINGSVAG (Przylądek Północny) – TROMSO – LEKNES (Lofoty) – TRONDHEIM – ANDALSNES – BERGEN – KILONIA

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

2000.0 PLN zaliczki
na 35 dni przed wyjazdem dopłata do całości

Zniżki i dopłaty

do kabiny 1-osob. bez okna wynosi 1900 PLN /w terminie VIII – 2200 PLN/, : Dopłata 1900 PLN

Zakwaterowanie

zakwaterowanie zgodne z programem oferty

Wyżywienie

zgodnie z programem imprezy (ZPR)

podczas rejsu pełne wyżywienie – śniadanie, obiad, kolacja, przekąski między posiłkami, napoje – woda z dystrybutora, kawa zwykła, herbata

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Samolot

Miejscowość
Warszawa

Cena zawiera

• przeloty międzynarodowe (linie Norwegian),
• przejazdy klimatyzowanym busem,
• przejazd kolejką górską Flam,
• zakwaterowanie w hotelach 3*, pokoje 2-osob. z łazienką,
• śniadania (bufet) po każdym noclegu (dopłata do 7 kolacji – 700 PLN),
• opiekę pilota polskiego, który realizuje program,
• ubezpieczenie Signal Iduna NW (7000 PLN), KL (10 000 EUR) i bagaż (800 PLN).

Cena nie zawiera

• Cena nie zawiera napojów alkoholowych, gazowanych, wody mineralnej ani innych napojów zamawianych w restauracjach i barach.,
• Cena nie zawiera wycieczek fakultatywnych z anglojęzycznym przewodnikiem rozpoczynających się w portach (ceny od  40 EUR do 160  EUR za każdą).
• Na zwyczajowe napiwki dla obsługi statku podczas rejsu należy przeznaczyć ok.100 EUR.
• Sugerujemy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia od rezygnacji z rejsu.
• Istnieje możliwość zakupu pakietu All inclusive - napoje all inclusive serwowane w szklankach/lampkach: kawa, herbata, gorąca czekolada, napoje gazowane, woda mineralna, soki, napoje alkoholowe, koktajle, piwo i wino (wybrane gatunki do posiłków). Pakiet nie obejmuje mini baru w kabinie oraz alkoholi klasy premium i dotyczy 2 osób zakwaterowanych w kabinie. Cena pakietu dla 2 osób 520 EUR.

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

os. Niepodległości 3A/5A
31-865 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
biuro@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.