w naszej ofercie: 15928 imprez, 17102 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wycieczka Francja, Monako i Włochy Lazurowe Wybrzeże 2019
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA FRANCJA, MONAKO I WŁOCHY LAZUROWE WYBRZEŻE 2019

Wycieczki Objazdowe 2019 do Francji, do Włoch, Zwiedzanie Monako, Francji, Zwiedzanie Lazurowego Wybrzeża

Wyżywienie: zgodnie z programem imprezy (ZPR)
Ocena oferty:
Kod oferty:
1952850
oferta w pdf
WYCIECZKA FRANCJA, MONAKO I WŁOCHY LAZUROWE WYBRZEŻE 2019
Wycieczki Objazdowe 2019 do Francji, do Włoch, Zwiedzanie Monako, Francji, Zwiedzanie Lazurowego Wybrzeża
Nic tak nie rozpala wyobraźni jak podróż na  Lazurowe Wybrzeże - znane i podziwiane przez najznamienitsze postacie z pierwszych stron gazet, które chętnie spędzają tu wakacje. By się o tym przekonać wystarczy zajrzeć do Cannes, Antibes czy St. Tropez by się o tym przekonać. Widok dalekomorskich jachtów i ogromnych statków wycieczkowych wzbudza respekt i nutkę zazdrości. Jednak Lazurowe Wybrzeże to nie tylko obecność i bogactwo milionerów, to przede wszystkim wspaniała i zaskakująca przyroda, malownicze wzgórza opadające ku morzu, skaliste i piaszczyste plaże,  gaje oliwne czy pola lawendy będące symbolem Prowansji, historyczne miasta, słynne Monte Carlo, malownicze kamienne miasteczka czy stare średniowieczne fortece położone na skałach. Nasza wycieczka to właśnie próba uchwycenia walorów francuskiej Prowansji ze szczególnym uwzględnieniem jej nadmorskiej części. Zanim to jednak nastąpi spędzimy kilka dni na riwierze włoskiej - w słynnej Genui (mieście Kolumba), rozśpiewanym San Remo czy w tzw. magicznym Cinque Terre!
1 dzień  WARSZAWA - MEDIOLAN - GENUA
Przelot samolotem rejsowym do Mediolanu (przelot bezpośredni PLL LOT). Przejazd w kierunku Genui - spaceruliczkami Starego Miasta (jednego z największych w Europie), przegląd najważniejszych zabytków i osobliwości, Piazza di Ferrari (główny plac miejski), Pałac Dodżów (ośrodek władzy Rep. Genui), słynne pałace miejskie (Bianco, Rosso), katedra Św. Wawrzyńca, bazylika Santa Maria Assunta.
2 dzień GENUA - RIVIERA DI LEVANTE - GENUA
Po śniadaniu wyjazd w kierunku La Spezia we wschodniej części Riwiery Włoskiej, zwiedzamy Rivierę di Levante z jej najcenniejszym odcinkiem Cinque 5 Terre (miejsce wpisane na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO). Zobaczymy kilka miasteczek o wybitnych walorach krajobrazowych i kulturowych położonych na brzegiem morza wśród stromych skał: Riomaggiore, Manarola, Monterossa. Przejdziemy Lazurową ścieżką miłości. Powrót do hotelu.
3 dzień GENUA - RIVIERA DI PONENTE - SAN REMO - NICEA
Po śniadaniu przejazd zachodnią częścią riwiery Riviera di Ponente do San Remo, po drodze przystanek  w jednej z nadmorskich miejscowości, Noli/Albenga/, następnie  spacer po najbardziej znanym kurorcie riwiery włoskiej San Remo: Villa Alfreda Nobla, ew. Villa Ormont, Zirio, Via G.Matteotti oraz Casino di San Remo i Teatro Ariston (siedziby najstarszego festiwalu piosenki), plaża, czas wolny, ew. postój w Ventimiglia, spacer do  górnego miasta, przejazd do Francji. Nocleg w hotelu.                                                                                                                                                                     
4 dzień NICEA - MONAKO - EZE - NICEA
Śniadanie, przejazd i zwiedzanie księstwa Monako, wizyta w  Monte Carlo ze słynnym zakrętem F1, budynek najsłynniejszego europejskiego kasyna, port jachtowy, opera de Monte Carlo, Stare Miasto z katedrą, w której znajduje się grób Grace Kelly i księcia Rainiera III, plac przed Pałacem Książęcym, ew. wejście do kasyna (płatne dodatkowo), czas wolny. Wejście na górę zw. Głową Psa skąd rozpościera się fantastyczny widok na Monako i Mentonę. Po południu przejazd do Eze - jednego z najpiękniejszych prowansalskich miasteczek położonego ponad 400 m. n.p.m. Spacer  po  historycznym  wzgórzu, w plątaninie kamiennych uliczek aż do osobliwego ogrodu egzotycznego na szczycie. Zapierający dech widok na Lazurowe Wybrzeże ze szczytu!  Powrót do hotelu.
5 dzień NICEA
Po śniadaniu zwiedzanie Nicei - rozpoczynamy od głównego placu Nicei, Placu Massena, kierując się na Stare Miasto pełne zabytkowych kamienic, kościołów i placów: m.in. Opera Nicejska, Pałac Książąt Sabaudii, Dom Adama i Ewy, Katedra Św. Reparaty, przytłaczający zdobieniami wnętrz Pałac Lascaris z bogatą kolekcja instrumentów, Plac Garibaldiego z typowym włoskim fleur, ew. Chapelle de la Miséricorde  (jeden z najpiękniejszych  kościołów barokowych), następnie Wzgórze Zamkowe górujące nad Starym Miastem, Promenada Anglików, Stary Port (z góry), Muzeum Sztuki lub Muzeum Renoira. Czas wolny w Nicei na samodzielne podziwianie uroków miasta lub plażowanie. Możliwość odwiedzenia Muzeum Chagalla. Nocleg w hotelu.
6 dzień NICEA - GRASSE - NICEA
Śniadanie, wyjazd do Grasse - miasto znane z filmu Pachnidło, wizyta w słynnej perfumerii Fragonard gdzie produkuje się drogocenne składniki do produkcji perfum. Można tam nabyć oryginalne perfumy a nawet skomponować zapach wg własnego gustu. Przejazd w kierunku kanionu Verdon (przyrodniczy cud na terenie Prowansji), trasa wzdłuż przełomu tej niewielkiej rzeki, która wydrążyła bieg w skałach wapiennych, widoki sięgające kilkuset metrów w głąb, jezioro Św. Krzyża i  niezwykła  wioska Moustiers-Sainte-Marie i spacer po 262 stopniach do kaplicy Notre Dame de Beauvoir z XII w., zbudowanej na skalnej półce.
7 dzień NICEA - VENCE - CANNES - NICEA
Śniadanie, wyjazd w kierunku Cannes. Pierwszy przystanek w Vence, Miasteczko na wzniesieniu w kształcie elipsy, otoczone wysokim murem. To nie tylko historyczny gród ale też artystyczna mekka, gdzie mieszkali Picasso, Matisse, Chagalle czy Gombrowicz. Zobaczymy dom Gombrowicza i miejsce jego pochówku. Następnie Antibes znany kurort wypoczynkowy, zapewniający widok na morze, Alpy i Niceę, targ prowansalski oferujący   owoce morza, przyprawy, warzywa, czas wolny, możliwość zwiedzenia Muzeum Picassa (indywidualnie), kościół NMP, port i Przystań Miliarderów, możliwa wędrówka specjalnie wyznaczoną piesza ścieżką krajobrazową w nadmorskiej strefie półwyspu Antibes ok. 2 km, na koniec przejazd przez Cannes, zobaczymy słynny Pałac Festiwalowy, odciski dłoni gwiazd filmowych i piękną promenadę La Croisette. Nocleg w hotelu.
8 dzień NICEA - SAINT TROPEZ - MARSYLIA
Wyjazd do Marsylii, po drodze postój w  Saint Tropez, które rozsławił Louis de Funes  filmami o żandarmie oraz Roger Vadim filmem” I Bóg stworzył kobietę”. Dziś chętnie odwiedzane przez gwiazdy Hollywood. Dojazd do Marsylii, zobaczymy najważniejsze atrakcje miasta: wzgórze la Garde z bazyliką Notre Dame o bizantyjskim obliczu, Stary Port, bryłę muzeum MuCEM, Fort św. Jana strzegący miasta od XVIIIw, opactwo Św. Viktora katedrę de la Major z XIXw oraz Stare Miasto i główną ulicę handlową oraz eklektyczny Pałac Longchamp. Nocleg w hotelu.
9 dzień MARSYLIA - FIORDY POŁUDNIA - MARSYLIA                                                         
Przejazd do małego portu Cassis położonego nieopodal Marsylii. To tu zaczynają się słynne Calanques – czyli Fiordy Południa. Wyprawa statkiem w kierunku efektownych fiordów. Powrót do Marsylii, zakupy i spacer we własnym zakresie. Nocleg w hotelu.
10 dzień MARSYLIA - ARLES - LE BAUX PROVENCE - AVIGNON                                                     
Po śniadaniu przejazd do Arles - miasta ze wspaniałymi zabytkami okresu rzymskiego: arena i teatr antyczny. Następnie niewielkie Le Baux de Provence –  zabytkowe kamienne miasteczko sławne dzięki swojemu położeniu na skałach,  ruinom potężnej onegdaj fortecy  obronnej i odkrytym tu rudom boksytu, spacer na wzgórze zamkowe skąd rozciąga się kapitalna panorama, zobaczymy wystawę machin oblężniczych, następnie podjedziemy do  dawnych kamieniołomów, w których odbywają się niespotykane pokazy multimedialne.
11 dzień AVIGNON - ROUSSILION - AVIGNON                                   
Śniadanie. Zwiedzanie Avinionu, dawna rezydencja papieży zw. Pałacem Papieskim- jedna z najwspanialszych budowli gotyckich w Europie, romańska katedra Notre Dame z nagrobkami papieży, kamienny most Św. Benedykta na Rodanie z XII w. (obiekty UNESCO), Teatr Operowy, gotycka bazylika Św. Piotra, budynek mennicy z XVII w., mury obronne miasta z XII i XIV w. Po południu przejazd do urokliwego miasteczka Roussilion znanego ze znajdujących się w okolicy masywu skał ochrowych, zwanego francuskim  Kolorado, następnie klasztor i kościół Senanque należący do Cystersów - chyba najczęściej fotografowane miejsce Prowansji otoczone polami lawendy i gajów oliwnych,  ew. rzut oka na Gordes, Nocleg  w hotelu.
12 dzień AVIGNON - AIX-EN-PROVANCE - NICEA - WARSZAWA
Śniadanie. Powrót do Nicei, po drodze przystanek w Aix–en-Provance, spacer głównym deptakiem Starego Miasta  Cours Mirabeau (Al. Platanową), gotycka katedra Św. Sewera ze słynnym tryptykiem N. Fromenta, barokowy ratusz z XVII w., wizyta na prawdziwym targu prowansalskim. Transfer na lotnisko. Przelot samolotem rejsowym do Warszawy (przelot bezpośredni PLL LOT).
UWAGI:
- Program jest ramowy (orientacyjny) np. kolejność realizacji poszczególnych punktów programu lub niektóre godziny mogą ulec zmianie. Organizator zastrzega sobie ewentualne zmiany w programie imprezy (np. pkt X.2 "Warunków Uczestnictwa").
- Dokumentem uprawniającym do przekroczenia granicy jest dowód osobisty bądź paszport. 
- Przeloty obsługują linie lotnicze LOT. Dopuszczalne limity bagażu: bagaż podręczny do 8kg (1 sztuka), bagaż rejestrowany do 23kg (1 sztuka).  
- Po przylocie na początku imprezy należy przekazać przedstawicielowi kontrahenta kwotę 250 EUR, stanowiącą dewizową część ceny imprezy. 
- Wybór miejsc w autokarze przy pierwszej wpłacie!

WYCIECZKA FRANCJA, MONAKO I WŁOCHY LAZUROWE WYBRZEŻE 2019
Wycieczki Objazdowe 2019 do Francji, do Włoch, Zwiedzanie Monako, Francji, Zwiedzanie Lazurowego Wybrzeża


Nic tak nie rozpala wyobraźni jak podróż na  Lazurowe Wybrzeże - znane i podziwiane przez najznamienitsze postacie z pierwszych stron gazet, które chętnie spędzają tu wakacje. By się o tym przekonać wystarczy zajrzeć do Cannes, Antibes czy St. Tropez by się o tym przekonać. Widok dalekomorskich jachtów i ogromnych statków wycieczkowych wzbudza respekt i nutkę zazdrości. Jednak Lazurowe Wybrzeże to nie tylko obecność i bogactwo milionerów, to przede wszystkim wspaniała i zaskakująca przyroda, malownicze wzgórza opadające ku morzu, skaliste i piaszczyste plaże,  gaje oliwne czy pola lawendy będące symbolem Prowansji, historyczne miasta, słynne Monte Carlo, malownicze kamienne miasteczka czy stare średniowieczne fortece położone na skałach. Nasza wycieczka to właśnie próba uchwycenia walorów francuskiej Prowansji ze szczególnym uwzględnieniem jej nadmorskiej części. Zanim to jednak nastąpi spędzimy kilka dni na riwierze włoskiej - w słynnej Genui (mieście Kolumba), rozśpiewanym San Remo czy w tzw. magicznym Cinque Terre!

1 dzień  WARSZAWA - MEDIOLAN - GENUA
Przelot samolotem rejsowym do Mediolanu (przelot bezpośredni PLL LOT). Przejazd w kierunku Genui - spaceruliczkami Starego Miasta (jednego z największych w Europie), przegląd najważniejszych zabytków i osobliwości, Piazza di Ferrari (główny plac miejski), Pałac Dodżów (ośrodek władzy Rep. Genui), słynne pałace miejskie (Bianco, Rosso), katedra Św. Wawrzyńca, bazylika Santa Maria Assunta.

2 dzień GENUA - RIVIERA DI LEVANTE - GENUA
Po śniadaniu wyjazd w kierunku La Spezia we wschodniej części Riwiery Włoskiej, zwiedzamy Rivierę di Levante z jej najcenniejszym odcinkiem Cinque 5 Terre (miejsce wpisane na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO). Zobaczymy kilka miasteczek o wybitnych walorach krajobrazowych i kulturowych położonych na brzegiem morza wśród stromych skał: Riomaggiore, Manarola, Monterossa. Przejdziemy Lazurową ścieżką miłości. Powrót do hotelu.

3 dzień GENUA - RIVIERA DI PONENTE - SAN REMO - NICEA
Po śniadaniu przejazd zachodnią częścią riwiery Riviera di Ponente do San Remo, po drodze przystanek  w jednej z nadmorskich miejscowości, Noli/Albenga/, następnie  spacer po najbardziej znanym kurorcie riwiery włoskiej San Remo: Villa Alfreda Nobla, ew. Villa Ormont, Zirio, Via G.Matteotti oraz Casino di San Remo i Teatro Ariston (siedziby najstarszego festiwalu piosenki), plaża, czas wolny, ew. postój w Ventimiglia, spacer do  górnego miasta, przejazd do Francji. Nocleg w hotelu.                                                                                                                                                                     
4 dzień NICEA - MONAKO - EZE - NICEA
Śniadanie, przejazd i zwiedzanie księstwa Monako, wizyta w  Monte Carlo ze słynnym zakrętem F1, budynek najsłynniejszego europejskiego kasyna, port jachtowy, opera de Monte Carlo, Stare Miasto z katedrą, w której znajduje się grób Grace Kelly i księcia Rainiera III, plac przed Pałacem Książęcym, ew. wejście do kasyna (płatne dodatkowo), czas wolny. Wejście na górę zw. Głową Psa skąd rozpościera się fantastyczny widok na Monako i Mentonę. Po południu przejazd do Eze - jednego z najpiękniejszych prowansalskich miasteczek położonego ponad 400 m. n.p.m. Spacer  po  historycznym  wzgórzu, w plątaninie kamiennych uliczek aż do osobliwego ogrodu egzotycznego na szczycie. Zapierający dech widok na Lazurowe Wybrzeże ze szczytu!  Powrót do hotelu.

5 dzień NICEA
Po śniadaniu zwiedzanie Nicei - rozpoczynamy od głównego placu Nicei, Placu Massena, kierując się na Stare Miasto pełne zabytkowych kamienic, kościołów i placów: m.in. Opera Nicejska, Pałac Książąt Sabaudii, Dom Adama i Ewy, Katedra Św. Reparaty, przytłaczający zdobieniami wnętrz Pałac Lascaris z bogatą kolekcja instrumentów, Plac Garibaldiego z typowym włoskim fleur, ew. Chapelle de la Miséricorde  (jeden z najpiękniejszych  kościołów barokowych), następnie Wzgórze Zamkowe górujące nad Starym Miastem, Promenada Anglików, Stary Port (z góry), Muzeum Sztuki lub Muzeum Renoira. Czas wolny w Nicei na samodzielne podziwianie uroków miasta lub plażowanie. Możliwość odwiedzenia Muzeum Chagalla. Nocleg w hotelu.

6 dzień NICEA - GRASSE - NICEA
Śniadanie, wyjazd do Grasse - miasto znane z filmu Pachnidło, wizyta w słynnej perfumerii Fragonard gdzie produkuje się drogocenne składniki do produkcji perfum. Można tam nabyć oryginalne perfumy a nawet skomponować zapach wg własnego gustu. Przejazd w kierunku kanionu Verdon (przyrodniczy cud na terenie Prowansji), trasa wzdłuż przełomu tej niewielkiej rzeki, która wydrążyła bieg w skałach wapiennych, widoki sięgające kilkuset metrów w głąb, jezioro Św. Krzyża i  niezwykła  wioska Moustiers-Sainte-Marie i spacer po 262 stopniach do kaplicy Notre Dame de Beauvoir z XII w., zbudowanej na skalnej półce.

7 dzień NICEA - VENCE - CANNES - NICEA
Śniadanie, wyjazd w kierunku Cannes. Pierwszy przystanek w Vence, Miasteczko na wzniesieniu w kształcie elipsy, otoczone wysokim murem. To nie tylko historyczny gród ale też artystyczna mekka, gdzie mieszkali Picasso, Matisse, Chagalle czy Gombrowicz. Zobaczymy dom Gombrowicza i miejsce jego pochówku. Następnie Antibes znany kurort wypoczynkowy, zapewniający widok na morze, Alpy i Niceę, targ prowansalski oferujący   owoce morza, przyprawy, warzywa, czas wolny, możliwość zwiedzenia Muzeum Picassa (indywidualnie), kościół NMP, port i Przystań Miliarderów, możliwa wędrówka specjalnie wyznaczoną piesza ścieżką krajobrazową w nadmorskiej strefie półwyspu Antibes ok. 2 km, na koniec przejazd przez Cannes, zobaczymy słynny Pałac Festiwalowy, odciski dłoni gwiazd filmowych i piękną promenadę La Croisette. Nocleg w hotelu.

8 dzień NICEA - SAINT TROPEZ - MARSYLIA
Wyjazd do Marsylii, po drodze postój w  Saint Tropez, które rozsławił Louis de Funes  filmami o żandarmie oraz Roger Vadim filmem” I Bóg stworzył kobietę”. Dziś chętnie odwiedzane przez gwiazdy Hollywood. Dojazd do Marsylii, zobaczymy najważniejsze atrakcje miasta: wzgórze la Garde z bazyliką Notre Dame o bizantyjskim obliczu, Stary Port, bryłę muzeum MuCEM, Fort św. Jana strzegący miasta od XVIIIw, opactwo Św. Viktora katedrę de la Major z XIXw oraz Stare Miasto i główną ulicę handlową oraz eklektyczny Pałac Longchamp. Nocleg w hotelu.

9 dzień MARSYLIA - FIORDY POŁUDNIA - MARSYLIA                                                         
Przejazd do małego portu Cassis położonego nieopodal Marsylii. To tu zaczynają się słynne Calanques – czyli Fiordy Południa. Wyprawa statkiem w kierunku efektownych fiordów. Powrót do Marsylii, zakupy i spacer we własnym zakresie. Nocleg w hotelu.

10 dzień MARSYLIA - ARLES - LE BAUX PROVENCE - AVIGNON                                                     
Po śniadaniu przejazd do Arles - miasta ze wspaniałymi zabytkami okresu rzymskiego: arena i teatr antyczny. Następnie niewielkie Le Baux de Provence –  zabytkowe kamienne miasteczko sławne dzięki swojemu położeniu na skałach,  ruinom potężnej onegdaj fortecy  obronnej i odkrytym tu rudom boksytu, spacer na wzgórze zamkowe skąd rozciąga się kapitalna panorama, zobaczymy wystawę machin oblężniczych, następnie podjedziemy do  dawnych kamieniołomów, w których odbywają się niespotykane pokazy multimedialne.

11 dzień AVIGNON - ROUSSILION - AVIGNON                                   
Śniadanie. Zwiedzanie Avinionu, dawna rezydencja papieży zw. Pałacem Papieskim- jedna z najwspanialszych budowli gotyckich w Europie, romańska katedra Notre Dame z nagrobkami papieży, kamienny most Św. Benedykta na Rodanie z XII w. (obiekty UNESCO), Teatr Operowy, gotycka bazylika Św. Piotra, budynek mennicy z XVII w., mury obronne miasta z XII i XIV w. Po południu przejazd do urokliwego miasteczka Roussilion znanego ze znajdujących się w okolicy masywu skał ochrowych, zwanego francuskim  Kolorado, następnie klasztor i kościół Senanque należący do Cystersów - chyba najczęściej fotografowane miejsce Prowansji otoczone polami lawendy i gajów oliwnych,  ew. rzut oka na Gordes, Nocleg  w hotelu.

12 dzień AVIGNON - AIX-EN-PROVANCE - NICEA - WARSZAWA
Śniadanie. Powrót do Nicei, po drodze przystanek w Aix–en-Provance, spacer głównym deptakiem Starego Miasta  Cours Mirabeau (Al. Platanową), gotycka katedra Św. Sewera ze słynnym tryptykiem N. Fromenta, barokowy ratusz z XVII w., wizyta na prawdziwym targu prowansalskim. Transfer na lotnisko. Przelot samolotem rejsowym do Warszawy (przelot bezpośredni PLL LOT).

UWAGI:
- Program jest ramowy (orientacyjny) np. kolejność realizacji poszczególnych punktów programu lub niektóre godziny mogą ulec zmianie. Organizator zastrzega sobie ewentualne zmiany w programie imprezy (np. pkt X.2 "Warunków Uczestnictwa").
- Dokumentem uprawniającym do przekroczenia granicy jest dowód osobisty bądź paszport. 
- Przeloty obsługują linie lotnicze LOT. Dopuszczalne limity bagażu: bagaż podręczny do 8kg (1 sztuka), bagaż rejestrowany do 23kg (1 sztuka).  
- Po przylocie na początku imprezy należy przekazać przedstawicielowi kontrahenta kwotę 250 EUR, stanowiącą dewizową część ceny imprezy. 
- Wybór miejsc w autokarze przy pierwszej wpłacie!

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
18.09-29.09.2019 5090 PLN Sprawdź

+ 250 EUR dewizowa część ceny imprezy

Zniżki i dopłaty

Dopłata do pokoju jednoosobowego : Dopłata 1500 PLN
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (FG) : Dopłata 10 PLN
ubezpieczenie chorób przewlekłych : Dopłata 216 PLN
ubezpieczenie kosztów rezygnacji : Dopłata 1% od sumy

Zakwaterowanie

Hotel star star star

Zakwaterowanie w hotelach 3* / 4*, w pokojach 2-osobowych (lub 2-osobowych z dostawką na żyzcenie), z łazienkami.

Wyżywienie

zgodnie z programem imprezy (ZPR)

Wyżywienie: śniadania + obiadokolacje (zgodnie z programem).

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Samolot

Miejscowość
Warszawa

Cena zawiera

- przelot samolotem rejsowym z/do Polski (przelot bezpośredni PLL LOT),
- transport autokarem w trakcie wycieczki,
- zakwaterowanie w hotelach 3* / 4* (pokoje z łazienkami),
- opiekę polskiego pilota,
- usługi lokalnych przewodników w trakcie zwiedzania,
- wyżywienie zgodnie z programem (śniadania i kolacje),
- bilety wstępów do zwiedzanych obiektów i atrakcje wg programu,
- komplet ubezpieczeń (KL do 25000 EUR, NNW do 3000 EUR, bagaż podróżny do 200 EUR).

- przelot samolotem rejsowym z/do Polski (przelot bezpośredni PLL LOT),
- transport autokarem w trakcie wycieczki,
- zakwaterowanie w hotelach 3* / 4* (pokoje z łazienkami),
- opiekę polskiego pilota,
- usługi lokalnych przewodników w trakcie zwiedzania,
- wyżywienie zgodnie z programem (śniadania i kolacje),
- bilety wstępów do zwiedzanych obiektów i atrakcje wg programu,
- komplet ubezpieczeń (KL do 25000 EUR, NNW do 3000 EUR, bagaż podróżny do 200 EUR).

Cena nie zawiera

- obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny płatnej przy pierwszej wpłacie (10 PLN/os),
- kosztu imprez fakultatywnych organizowanych na miejscu,
- opcjonalnego ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy z nagłej przyczyny losowej (51 PLN/os),
- opcjonalnego ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy z nagłej przyczyny losowej oraz w wyniku następstwa choroby przewlekłej (240 PLN/os),
- opcjonalnego ubezpieczenia leczenia następstw chorób przewlekłych (216 PLN/os),
- wydatków natury osobistej,
- innych kosztów niewymienionych w punkcie "cena zawiera".

- obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny płatnej przy pierwszej wpłacie (10 PLN/os),
- kosztu imprez fakultatywnych organizowanych na miejscu,
- opcjonalnego ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy z nagłej przyczyny losowej (51 PLN/os),
- opcjonalnego ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy z nagłej przyczyny losowej oraz w wyniku następstwa choroby przewlekłej (240 PLN/os),
- opcjonalnego ubezpieczenia leczenia następstw chorób przewlekłych (216 PLN/os),
- wydatków natury osobistej,
- innych kosztów niewymienionych w punkcie "cena zawiera".

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.