w naszej ofercie: 12669 imprez, 11565 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Indie: Złoty Trójkąt, Khajuraho i Varanasi (10 dni)
Wszystko o tej ofercie wie:

INDIE: ZŁOTY TRÓJKĄT, KHAJURAHO I VARANASI (10 DNI)

Impreza organizowana od 2 osób

IndieGoa
Wyżywienie: zgodnie z programem imprezy (ZPR)
Ocena oferty:
Kod oferty:
118882439
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE

wyjazdy w dowolnych terminach od min. 2 osób,
w okresie 15.01.15 – 15.12.15

Wygoda i precyzja. Hotele o wysokim standardzie,
prywatny samochód z własnym kierowcą i przewodnikiem,
wypoczynek z All Inclusive.

1. dzień: Warszawa – Delhi
Przelot z Warszawy do Delhi przez jeden z portów lotniczych.

2. dzień: Delhi
Przylot do Delhi i przejazd do hotelu na krótki odpoczynek i śniadanie. Zwiedzanie Starego Delhi: Meczet Piątkowy (w miarę możliwości), Czerwony Fort, miejsce kremacji Mahatmy Gandhiego, wizyta na lokalnym bazarze Chandni Chowk. Kolacja i nocleg.

3. dzień: Delhi – Jaipur
Po śniadaniu zwiedzanie Nowego Delhi: Mauzoleum Humajuna (lista UNESCO), Qutab Minar (lista UNESCO), Brama Indii, budynki rządowe i Pałac Prezydencki (z zewnątrz). Wyjazd do Jaipuru, kolacja i nocleg w stolicy Radżastanu.  Tego dnia, wczesnym rankiem, osoby ciekawe wrażeń, mogą wybrać się na rowerową przejażdżkę po uliczkach Starego Delhi. Wycieczka zakończona jest śniadaniem w restauracyjce ukrytej w zakamarkach bazaru.

4. dzień: Jaipur
Śniadanie. Wyjazd do Fortu Amber, dawnej siedziby maharadży Jaipuru, imponującej, przepięknej budowli, wznoszącej się na niedalekim wzgórzu. Wjazd do fortu w na słoniach (o ile lokalne władze nie wprowadzą zakazu, co czasem zdarza się z powodu większych festiwali, etc.). Powrót do Jaipuru, zwiedzanie Różowego Miasta: Obserwatorium Astronomiczne, Pałace Maharadży, zespół pałacowo-ogrodowy Rani Sisodia, postój przy Pałacu Wiatrów. Wizyta w fabryce batików, w której można kupić materiały. Kolacja, nocleg w hotelu.

5. dzień: Jaipur – Fatehpur Sikri – Agra
Po śniadaniu wyjazd w kierunku Agry. Po drodze zwiedzanie Fatehpur Sikri (lista UNESCO) – miasta wybudowanego przez cesarza Akbara pośrodku pustyni na przekór przyrodzie i jej prawom. Dziś Fakehpur Sikri nazywane jest „opuszczonym miastem” – nie przetrwało konfrontacji z brakiem wody i klimatem. Przyjazd do Agry, kolacja, nocleg w hotelu.

6. dzień: Agra – Sikandra – Agra
Wcześnie rano podziwianie grobowca Taj Mahal (lista UNESCO), prawdopodobnie najsłynniejszego na świecie pomnika utraconej miłości. Śniadanie. Zwiedzanie AGRY – stolicy imperium Mogołów: Czerwony Fort (lista UNESCO), marmurowa świątynia Radha Soami w dzielnicy Dayal Bagh oraz grobowiec cesarza Akbara Wielkiego w Sikandrze. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg w hotelu.

7. dzień: Agra – Jahnsi – Khajuraho
Wcześnie rano wyjazd na dworzec i przejazd pociągiem do Jahnsi. Przejazd do Khajuraho, po drodze wizyta w Orchy – niewielkiej wiosce otoczonej wspaniale zachowanymi pałacami i świątyniami. Kolacja i nocleg w Khajuraho.

8. dzień: Khajuraho – Varanasi
Po śniadaniu zwiedzanie kompleksu Wschodnich i Zachodnich Świątyń w Khajuraho (słynących przede wszystkim z płaskorzeźb o tematyce erotycznej),  po południu przelot do Varanasi – świętego, mistycznego miasta Indii. Przejazd do Sarnath, gdzie Budda wygłosił swoje pierwsze kazanie. Zwiedzanie: muzeum historycznego ze słynnym pilarem cesarza Ashioki i buddyjskiej świątyni ufundowanej przez mieszkańców Sri Lanki. Kolacja, nocleg.

9. dzień: Varanasi – Delhi
O wschodzie słońca rejs po Gangesie. Po rejsie i śniadaniu zwiedzanie Varanasi: świątyni Durgi, świątyni Bharat Mata Mandir, przejazd przez tereny uniwersytetu. Przelot do Delhi, transfer do hotelu na krótki odpoczynek lub nocleg (zależnie od godziny wylotu do Warszawy). W nocy przejazd na lotnisko i wylot do Warszawy.

10. dzień: Delhi – Warszawa
Przylot do Warszawy.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Przy rezerwacji proszę o podanie wybranego terminu w okienku "Uwagi i zapytania", (ostatni punkt rezerwacji). Po sprawdzeniu możliwości zrealizowania oferty w wybranym terminie, będziemy się kontaktować z Państwem.

Dopłata obowiązkowa - dewizowa część imprezy : Dopłata 1850 USD

Zniżki i dopłaty

Dopłata obowiązkowa - dewizowa część imprezy : Dopłata 1850 USD

Zakwaterowanie

Hotel star star star star

zakwaterowanie w hotelach 4* w pokojach 2-osobowych z łazienką i klimatyzacją, na Goa All Inclusive

Wyżywienie

zgodnie z programem imprezy (ZPR)

śniadania i kolacje na całej trasie wg programu, na Goa śniadania lub All Inclusive

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Samolot

Miejscowość
Warszawa

Cena zawiera

- przelot na trasie Warszawa – Delhi, Delhi lub Bombaj – Warszawa(w najtańszej dostępnej taryfie lotniczej – ok. 2700 PLN/os.)
- przeloty wewnętrzne
- przejazdy klimatyzowanym samochodem zgodnie z programem
- zakwaterowanie w hotelach 4* w pokojach 2-osobowych z łazienką i klimatyzacją, na Goa All Inclusive
- śniadania i kolacje na całej trasie wg programu, na Goa śniadania lub All Inclusive
- wszystkie atrakcje i wycieczki zgodnie z wybrana wersją
- wizę do Indii (paszport ważny min. 6 m-cy po powrocie z 1 wolną stroną,1 wniosek wizowy + 1 zdjęcie /os.)
- opiekę anglojęzycznego pilota podczas objazdu (możliwa polskojęzyczna opieka do potwierdzenia w konkretnym terminie)
- ubezpieczenie (KL, NW, bagaż)
- VAT

Cena nie zawiera

- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów
- napojów do obiadów i kolacji
- zwyczajowych napiwków dla kierowców, przewodników, bagażowych
- opłat za ewentualne imprezy fakultatywne oraz ewentualnych opłat
- za filmowanie i fotografowanie

comments powered by Disqus
Popularne
ODLOTOWY PARYŻ SAMOLOTEM Z KRAKOWA 2020
Sylwester w Paryżu z przelotem samolotem z Warszawy teraz w wyjątkowej cenie! Wielka obniżka - teraz 900 zł taniej! Śpiesz się! Oferta promocyjna ma ograniczoną ilość miejsc.
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.