w naszej ofercie: 13151 imprez, 11585 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Filipiny - impreza potwierdzona
Wszystko o tej ofercie wie:

FILIPINY - IMPREZA POTWIERDZONA

Wyjazdy gwarantowane od min 2 osób w dowolnych terminach

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
118862539
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
FILIPINY WYJAZDY GWARANTOWANE REALIZOWANE OD MIN. 2 OSÓB,
W DOWOLNYCH TERMINACH -  12 DNI

1 dzień: Warszawa
Wylot z Warszawy.
 
2 dzień: Manilia
Przylot do Manili. Transfer do hotelu. Zwiedzanie stolicy Filipin; katolickie kościoły Binondo oraz Św. Augustyna, Fort Santiago - symbol władzy hiszpańskiej nad Filipinami oraz Rizal Park - jednego z najpiękniejszych parków stolicy. Przejazd do centrum finansowego Manili (Makati). Zwiedzanie Cmentarza Amerykańskiego. Kolacja z pokazem regionalnych tańców. Transfer do hotelu. Nocleg.
 
3 dzień: Manila – Banaue
Śniadanie. Wyjazd na północ wyspy Luzon, największej z 7107 wysp archipelagu. Przejazd przez urokliwe wioski i miasteczka. Po drodze postój na Chińskim Cmentarzu, tzw. Mieście Umarłych, gdzie groby maja kształt domów, cześć z nich wyposażona jest w meble i bieżącą wodę. Postój w jednym z najstarszych kościołów- San Guillermo, Obiad w miejscowości San Jose (nie wliczony w cenę). Mozliwosc zakupu lokalnych wyrobów rzemieślniczych w Sta Fe. Przejazd przez przełęcz Dalton, skąd rozpościerają się wspaniałe widoki na plantacje ryżowe. Przyjazd do Banaue, zakwaterowanie w hotelu. Kolacja i nocleg.
 
4 dzień: Banaue – Tarasy Ryżowe - Banaue
Śniadanie. Wyjazd jeepami na całodzienny przejazd po Tarasach Ryżowych. Przejście po tarasach ryżowych, które powstawały już dwa tysiące lat temu, (wpisanych na listę UNESCO- uważanych za Ósmy Cud Świata). Część mieszkańców nosi tradycyjne ubiory i chętnie pozuje w nich turystom. Powrót do Banaue. Kolacja.
 
5 dzień: Banaue - Sagada - Banaue
Śniadanie. Przejazd do Sagada przez pięknie położoną dolinę do Bontoc. Wizyta w lokalnym muzeum, w którym znajdują się bogate zbiory etnograficzne ukazujące kulturę lokalnych plemion. Zwiedzanie jaskiń grobowych oraz umieszczonych na stokach górskich tzw. wiszących trumien. Powrót do Banaue. Kolacja. Nocleg.
 
6 dzień: Banaue – Manila
Śniadanie. Przejazd do Manili. Transfer do hotelu. Kolacja. Nocleg.
 
7 dzień: Manila - Bohol
Śniadanie. Transfer na lotnisko. Przelot na Bohol. Zwiedzanie wyspy, kościół Baciayon, przejazd przez gaj mahoniowy, wizyta w motylarni gdzie mozna zobaczyc m.in okazy największych motyli i ciem na świecie, a następnie dojazd do tzw. Czekoladowych Wzgórz. Spływ rzeką Loboc, zakończony w miejscu gdzie można obejrzeć jedne z najmniejszych na świecie małpiatek –Tarsjuszy z charakterystycznymi dużymi oczami. Transfer do hotelu Bohol Beach Club 3*. Nocleg.
 
8 dzień: Bohol
Śniadanie. Wycieczka łodzią z możliwością pływania i nurkowania. Obiad w formie pikniku. Powrót do hotelu. Kolacja.
 
9 dzień: Bohol – Cebu
Śniadanie. Transfer do portu, przepłyniecie promem na wyspę Cebu. Zwiedzanie wyspy; najstarszej w kraju fortecy San Pedro oraz Bazyliki Św. Dzieciątka, Grób Magellana zabitego tu przez wodza Lapu-Lapu. Przejazd na wzgórza Beverly Hills, z których rozciąga się panorama na cała okolicę. Wizyta w świątyni taoistycznej.Transfer do hotelu Maribago Bluewater Resort 4*.
 
10 dzień: Cebu
Śniadanie. Czas wolny na wypoczynek. Kolacja
 
11 dzień: Cebu– Manila
Śniadanie. Transfer na lotnisko. Przelot do Manili, a następnie przelot do Europy.
 
12 dzień: Warszawa
Przylot do Warszawy.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
Termin dowolny - Cena dla min. 2 osób 12350 PLN Sprawdź
Termin dowolny - Cena dla min. 4 osób 10690 PLN Sprawdź
Termin dowolny - Cena dla min. 6 osób 10285 PLN Sprawdź

Przy rezerwacji proszę o podanie wybranego terminu w okienku "Uwagi i zapytania", (ostatni punkt rezerwacji). Po sprawdzeniu możliwości zrealizowania oferty w wybranym terminie, będziemy się kontaktować z Państwem.

Zakwaterowanie

Hotel star star star

zakwaterowanie w hotelach 3 /4* w pokojach 2-osobowych z łazienką,,

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)

śniadania i kolacje

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Samolot

Miejscowość
Warszawa

Cena zawiera

- przelot na trasie Warszawa–Manila-Warszawa (przez jeden z europejskich portów lotniczych)
- przeloty wewnętrzne: Manila – Bohol, Cebu – Manilia
- przejazdy samochodem bądź lokalnymi jeepami zgodnie z programem
- prom z Bohol na Cebu
- zakwaterowanie w hotelach 3 /4* w pokojach 2-osobowych z łazienką,,
- śniadania i kolacje
- bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
- opiekę lokalnego angielskojęzycznego pilota
- ubezpieczenie (KL, NNW, bagaż)

Cena nie zawiera

- opłat lotniskowych za przeloty lokalne oraz opłat wylotowych ok. 25 USD
- opłat za ewentualne imprezy fakultatywne oraz za filmowanie i fotografowanie
- zwyczajowych napiwków ok. 4 USD dziennie

comments powered by Disqus
Popularne
ODLOTOWY PARYŻ SAMOLOTEM Z KRAKOWA 2020
Sylwester w Paryżu z przelotem samolotem z Warszawy teraz w wyjątkowej cenie! Wielka obniżka - teraz 900 zł taniej! Śpiesz się! Oferta promocyjna ma ograniczoną ilość miejsc.
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.