w naszej ofercie: 13216 imprez, 11422 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wycieczka Paryż w rytmie kankana 3 dni, wylot z Warszawy
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA PARYŻ W RYTMIE KANKANA 3 DNI, WYLOT Z WARSZAWY

Wycieczka samolotowa do Paryża 2019, Zwiedzanie Paryża z przewodnikiem w cenie

Wyżywienie: śniadanie (BB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
117234672
oferta w pdf
WYCIECZKA PARYŻ W RYTMIE KANKANA 3 DNI, WYLOT Z WARSZAWY
Wycieczka samolotowa do Paryża 2019, Zwiedzanie Paryża z przewodnikiem w cenie
- wycieczka realizowana od 2 osób. 
- Zwiedzanie Paryża odbywa się w grupie nie większej niż 10 osób. 
- Krótka z intensywnym programem wycieczka zawiera: zwiedzanie Paryża z lokalnym przewodnikiem, zakwaterowanie w hotelu w centrum Paryża.
- Transfery z lotniska i na lotnisko samochodem wykonują polskojęzyczni kierowcy. 
- Przez cały pobyt w Paryżu zapewnia opiekę polsko - francuskie biuro podroży. 
- Fakultatywnie, nieobowiązkowo proponujemy pakiet biletów wstępu: wjazd na wieżę Eiffel, rejs po Sekwanie, bilet do Luwru i bilety metra. 
Dzień 1 
Przylot do Paryża. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Spotkanie z przewodnikiem w hotelu, który będzie służył wszystkim praktycznymi radami dotyczącymi pobytu w Paryżu, przedstawi dokładnie plan wycieczki i zabierze na zwiedzanie. Dla porannych przylotów program pierwszego dnia realizujemy w pierwszym dniu pobytu w Paryżu, dla przylotów wieczornych w ostatnim dniu pobytu. 
Spacer z przewodnikiem wokół wieży Eiffla zaczyna się od placu Trocadero z którego rozpościera się najpiękniejszy widok na wieżę, najbardziej znany obiekt architektoniczny Paryża i zarazem symbol Francji. Dalej kierujemy się przez ogrody Trocadero do Placu Warszawy, koło którego znajduje się Pomnik Żołnierza Polskiego. Potem przez most Pont D'Iena z którego rozciąga się piękny widok zarówno na Palais de Chaillot, Sekwanę, jak i na wieżę Eiffla. Po drodze przewodnik zapoznaje was z historią i ciekawostkami dotyczącymi wieży, np. odnośnie jej rozmiarów, tego czy Eiffel naprawdę sam ją projektował i co znaczy, że wieża tańczy. Na samą wieżę można wjechać windami lub wejść po schodach, czego śmiałkowie próbowali na różne sposoby, np. skacząc na jednej nodze. Przewodnik zaprowadzi pod samą wieżę, gdzie kupi bilety na samodzielny wjazd. Z platform wieży rozciąga się malowniczy widok na panoramę, którego nie można przegapić będąc w Paryżu. Bilet na wjazd na drugie piętro wieży Eiffla(opcja dodatkowo płatna u przewodnika). 
Wieczorne zwiedzanie z przewodnikiem (wliczony w cenę wycieczki) Montmartre, bo tylko o tej porze dnia ta dzielnica jest czarująca. Wzgórze Montmartre należy do najbardziej klimatycznych miejsc Paryża. Przez długie lata w XIX wieku, była to dzielnica artystów i nowatorskiego świata bohemy. To właśnie tutaj żyli i tworzyli m. in. Picasso, Van Gogh, Toulouse-Lautrec, czy Utrillo. W jednej z kawiarni Montmartre narodził się impresjonizm, a w słynnej pracowni artystów Bateau Lavoir powstały “Panny z Awinionu". W trakcie spaceru poznasz życiorysy największych artystów, którzy zamieszkiwali wzgórze. Zgłębisz historię legendarnych kabaretów i kawiarni, w której przesiadywała bohema: Moulin Rouge, Lapin Agile, Chat Noir, czy Moulin de la Galette. Wśród tłumu na placu du Tertre, pełnym obrazów i rysowników, przekonasz się na własnej skórze, czy najlepsze kasztany są na Placu Pigalle i jak dużo zostało ducha bohemy w urokliwych kawiarniach i uliczkach dzielnicy. 
Kolacja w restauracji La Cremaillere 1900 (opcja dodatkowo płatna) w najwyższym punkcie Paryża, w sercu dzielnicy artystów Montmartre, na placu du Tertre. Przyjemną atmosferę zapewnia wystrój z początku ubiegłego wieku i ornamentyka z okresu Belle Epoque. Posiłek można spożyć w cieniu kasztanowców, w należącym do restauracji ogródku, jednym z piękniejszych w Paryżu. Szef kuchni serwuje dania tradycyjnej kuchni francuskiej, jak i dania z owoców morza. Wybraliśmy dla Państwa Menu Renoir - przystawki (do wyboru): sałatka Hiszpańska (serca karczochów, papryka, szynka, chorizo) lub mus warzywny i papryka faszerowana tuńczykiem lub zupa cebulowa lub 6 ślimaków prosto z Burgundii. Danie główne(do wyboru): Skrzydełka i pałki marynowane w sosie grillowym lub wołowina (Bourguignon) po staroświecku Zapiekanka rybna w sosie z białym winem Domowy makaron z świeżą bazylią Deser (do wyboru): Bavarois - ciasto z musem malinowym Krem karmelowy (Creme Caramel) lub deska serów. Napoje: Kir, 1/4 czerwonego wina w dzbanku. 
Późnym wieczorem proponujemy: spektakl w kabarecie Moulin Rouge (opcja dodatkowo płatna). Moulin Rouge to najsłynniejszy kabaret świata. Tylko tutaj zobacz słynną rewię „Feerie”, a w trakcie przedstawienia skosztujesz najlepszego szampana. Zachwyć się Paryżem podczas przedstawienia w Le Moulin Rouge à Paris. Na scenie kabaretu pojawiają się artyści, jest słynna grupa Doriss Girls, są pióra, cekiny, jest kankan... Ogromne wrażenie robią wspaniałe, kostiumy a także zmienna, bardzo nowoczesna scenografia. Przeplatana elementami cyrkowymi rewia potrafi zaskoczyć najlepszych koneserów tego gatunku.Czerwony Młyn w Paryżu spełnia marzenia wszystkich birbantów, dbając o to, by w progach tego nocnego klubu zawsze były obecne „wino, kobiety i śpiew“. 
Nocleg. 
Dzień 2: 
Śniadanie w hotelu. 
Zwiedzanie z przewodnikiem - Paryż nad Sekwana i Paryż - Dwóch Wysp. Spacer wzdłuż Sekwany z przewodnikiem (wliczony w cenę wycieczki), dostarczy nie tylko pięknych widoków, ale również wiedzy o sercu Paryża. Z całą pewnością można powiedzieć, że Sekwana dała życie Paryżowi, a dwie wyspy znajdujące się na niej są samym sercem miasta. Historia powstania Paryża wiąże się z najważniejszą rzeką Francji. Na jednej z jej dwóch wysp powstało miasto, założone przez celtycki klan Paryzjów. Nazwali je Lutecją, co znaczyło w ich języku “mieszkanie pośrodku wody”. Paryscy bukiniści. Wzdłuż nabrzeża Sekwany na odcinku ok. 3 km, pomiędzy mostem - pont Royal, a pont Sully rozciągają się małe zielone budki pełne książek. Od połowy XVI wieku sprzedają je paryscy bukiniści. Ich handel trwa siedem dni w tygodniu, niezależnie od pogody i świąt. 200 budek skrywa w sobie stare książki, mapy, stare pocztówki i płyty winylowe. Pont du Carrousel. Most łączący Ogrody Tuileries z lewym brzegiem Sekwany pochodzi z XIX wieku, za czasów panowania króla Ludwika Filipa. Pont des Arts. Następny most na Sekwanie to Pont des Arts, czyli Most Sztuki. Jest przeznaczony jedynie dla pieszych, a jego nazwa pochodzi od Dziedzińca Sztuki, czyli jednego z dziedzińców Luwru. Akademia Francuska. Utrzymany w stylu barokowo klasycystycznym budynek z niewielką kopułą projektu Louis Le Vau, mieści założoną w 1795 roku Akademię Francuską. Pont Neuf - najstarszy dziś most na Sekwanie ma ponad 400 lat i co ciekawe nazywa się Pont Neuf, czyli Nowy Most. Conciergerie. Na wyspie Ile de Cite wznosi się monumentalny budynek z czarnymi stożkowatymi daszkami. Jest to Conciergerie, średniowieczny budynek. Niegdyś była to siedziba konsjerża - królewskiego szambelana, który zarządzał dworem. Conciergerie jest najstarszym więzieniem Paryża, a także jednym z najlepiej zachowanych na świecie. Więziono tutaj Marię Antoninę. Sainte Chapelle. Sanktuarium Sainte Chapelle powstało na polecenie króla Ludwika IX, jako oprawa i miejsce przetrzymywania relikwii Męki Pańskiej - korony cierniowej Chrystusa. 
Zobaczymy Katedre Notre Dame - Katedra Najświętszej Marii Panny to, można powiedzieć, nie budowla, lecz osoba, która mówi o osiemset letniej historii miasta. Nie zapomnimy o miejscach szczególnie ważne dla Polaków. Na wyspie świętego Ludwika, na Quai de Béthune pod numerem 36 mieszkała do swojej śmierci Maria Curie Skłodowska. Przeprowadziła się tutaj po ujawnieniu przez brukową prasę jej historii miłosnej z profesorem fizyki Paul’em Langevin, wcześniejszym przyjacielem i współpracownikiem małżeństwa Curie. Pałac Lambert. Po upadku powstania listopadowego pałac na wyspie św. Ludwika, nazywany Pałacem Lambert, został kupiony przez księcia Adama Czartoryskiego. XVII-wieczny pałac stał się największym centrum politycznym, kulturalnym i socjalnym dla Polaków żyjących na obczyźnie. 
Po południu zapraszamy do Luwru. Zwiedzanie Luwru odbywa się z audio guide po polsku (bilet wstępu z rezerwacją dodatkowo płatny w pakiecie). Wielki Luwr jak określają przewodnicy, to największe muzeum na świecie, gromadzące dzieła sztuki z czasów od starożytności do połowy XX. Luwr jest jednocześnie główną atrakcją turystyczną Paryża. Wspaniała budowla Luwru, z charakterystycznymi piramidami ze szkła, to dziś najczęściej odwiedzane muzeum świata. 
Na późny wieczór mamy następujące propozycję: 
Wieczorem zapraszamy na rejs po Sekwanie (dodatkowo płatne w pakiecie). Podczas rejsu po Sekwanie na pokładzie statku Bateaux Parisiens przepłyniemy pod 22 mostami i zobaczymy najważniejsze zabytki Paryża z perspektywy rzeki: Wieżę Eiffla, Katedrę Notre Dame, czy Grand Palais. Czas trwania rejsu około godziny. Komentarz w języku polskim. 
Późnym wieczorem proponujemy spektakl w kabarecie Lido z transferem powrotnym do hotelu (opcja dodatkowo płatna). Mit Paryża, jako szalonego miasta bawiącego się do bladego świtu potwierdza Kabaret Lido de Paris, w którym zobaczysz zapierające dech w piersiach sceny artystyczne. Lido de Paris zaprasza na taneczną rewię. Bajecznie kolorowe przedstawienia łączą muzykę, śpiew i taniec. Nie zabraknie tutaj niczego. Każde przedstawienie hipnotyzuje widownie i wzbudza fale dreszczu oraz emocji. Przyjdź do kabaretu Lido w Paryżu i zachwycaj się rewią Bonheur w trakcie, której na scenie zobaczysz aż 70 artystów w tym słynne Bluebell Girls. Kabaret Lido w Paryżu to spektakularne przedstawienia, wystawne kostiumy, piękne tancerki i niesamowita atmosfera.Lido i Paryż, to przykład doskonałej symbiozy miasta z rozrywką, co potwierdzi spektakl w największym kabarecie Paryża, usytuowanym w idealnym miejscu, przy najbardziej reprezentacyjnej alei miasta; 116 bis, avenue des Champs – Elysees. 
Nocleg. 
Dzień 3: 
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie z paryskiego hotelu do godziny 11. Pozostawienie bagaży w recepcji hotelu. Czas wolny w Paryżu. Spotkanie z kierowca na 3 godziny przed odlotem. Transfer z hotelu na lotnisko. Wylot. 
Uwaga: Kolejność zwiedzania (dzień, godzina) ustalana jest według możliwości realizacji danego świadczenia. 
Obowiązkowa opłata na miejscu:
Nie ma żadnych obowiązkowych opłat w Paryżu.
Uwaga: 
Wycieczki organizowane są od 2 osób. Nie ma jakichkolwiek obowiązkowych dopłat za wyżej wymienione świadczenia na miejscu. Świadczenia OPCJONALNE (ale nie obowiązkowe) wymienione w programie wycieczki są dodatkowo płatne w biurze podróży jeszcze w Polsce lub u przewodnika w Paryżu. Kolejność zwiedzania (dzień, godzina) ustalana jest według możliwości realizacji danego świadczenia. Ze względu na częste zmiany cen biletów lotniczych i braku potwierdzenia wpłaty w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji - ostateczny koszt wycieczki może ulec zmianie. Dla osób poniżej 25 lat - zniżka. 
WIZZAIR wyloty z Gdańska i Poznania 
Bagaż rejestrowany do luku do 20 kg dodatkowo płatny. 
W naszych wycieczkach pasażer ma wliczone w cenę biletu lotniczego następujące bagaże, które może zabrać na pokład: jeden mały bagaż podręczny (torebka lub plecak) o wymiarach nieprzekraczających 40 x 30 x 20 cm i drugi bagaż o wymiarach 55 x 40 x 23 cm o wadze max. do 10 kg. 
RYANAIR wyloty z Warszawy, Krakowa i Wrocławia. 
Bagaż rejestrowany do luku do 20 kg - dodatkowo płatny. 
W naszych wycieczkach pasażer ma wliczone w cenę biletu lotniczego następujące bagaże, które może zabrać na pokład: jeden mały bagaż podręczny (torebka lub plecak) o wymiarach nieprzekraczających 40 cm x 20 cm x 25 cm i drugi bagaż o wymiarach 55 x 40 x 20 cm o wadze max. do 10 kg. 

WYCIECZKA PARYŻ W RYTMIE KANKANA 3 DNI, WYLOT Z WARSZAWY
Wycieczka samolotowa do Paryża 2019, Zwiedzanie Paryża z przewodnikiem w cenie


- wycieczka realizowana od 2 osób. 
- Zwiedzanie Paryża odbywa się w grupie nie większej niż 10 osób. 
- Krótka z intensywnym programem wycieczka zawiera: zwiedzanie Paryża z lokalnym przewodnikiem, zakwaterowanie w hotelu w centrum Paryża.
- Transfery z lotniska i na lotnisko samochodem wykonują polskojęzyczni kierowcy. 
- Przez cały pobyt w Paryżu zapewnia opiekę polsko - francuskie biuro podroży. 
- Fakultatywnie, nieobowiązkowo proponujemy pakiet biletów wstępu: wjazd na wieżę Eiffel, rejs po Sekwanie, bilet do Luwru i bilety metra. 

Dzień 1 
Przylot do Paryża. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Spotkanie z przewodnikiem w hotelu, który będzie służył wszystkim praktycznymi radami dotyczącymi pobytu w Paryżu, przedstawi dokładnie plan wycieczki i zabierze na zwiedzanie. Dla porannych przylotów program pierwszego dnia realizujemy w pierwszym dniu pobytu w Paryżu, dla przylotów wieczornych w ostatnim dniu pobytu. 

Spacer z przewodnikiem wokół wieży Eiffla zaczyna się od placu Trocadero z którego rozpościera się najpiękniejszy widok na wieżę, najbardziej znany obiekt architektoniczny Paryża i zarazem symbol Francji. Dalej kierujemy się przez ogrody Trocadero do Placu Warszawy, koło którego znajduje się Pomnik Żołnierza Polskiego. Potem przez most Pont D'Iena z którego rozciąga się piękny widok zarówno na Palais de Chaillot, Sekwanę, jak i na wieżę Eiffla. Po drodze przewodnik zapoznaje was z historią i ciekawostkami dotyczącymi wieży, np. odnośnie jej rozmiarów, tego czy Eiffel naprawdę sam ją projektował i co znaczy, że wieża tańczy. Na samą wieżę można wjechać windami lub wejść po schodach, czego śmiałkowie próbowali na różne sposoby, np. skacząc na jednej nodze. Przewodnik zaprowadzi pod samą wieżę, gdzie kupi bilety na samodzielny wjazd. Z platform wieży rozciąga się malowniczy widok na panoramę, którego nie można przegapić będąc w Paryżu. Bilet na wjazd na drugie piętro wieży Eiffla(opcja dodatkowo płatna u przewodnika). 
Wieczorne zwiedzanie z przewodnikiem (wliczony w cenę wycieczki) Montmartre, bo tylko o tej porze dnia ta dzielnica jest czarująca. Wzgórze Montmartre należy do najbardziej klimatycznych miejsc Paryża. Przez długie lata w XIX wieku, była to dzielnica artystów i nowatorskiego świata bohemy. To właśnie tutaj żyli i tworzyli m. in. Picasso, Van Gogh, Toulouse-Lautrec, czy Utrillo. W jednej z kawiarni Montmartre narodził się impresjonizm, a w słynnej pracowni artystów Bateau Lavoir powstały “Panny z Awinionu". W trakcie spaceru poznasz życiorysy największych artystów, którzy zamieszkiwali wzgórze. Zgłębisz historię legendarnych kabaretów i kawiarni, w której przesiadywała bohema: Moulin Rouge, Lapin Agile, Chat Noir, czy Moulin de la Galette. Wśród tłumu na placu du Tertre, pełnym obrazów i rysowników, przekonasz się na własnej skórze, czy najlepsze kasztany są na Placu Pigalle i jak dużo zostało ducha bohemy w urokliwych kawiarniach i uliczkach dzielnicy. 

Kolacja w restauracji La Cremaillere 1900 (opcja dodatkowo płatna) w najwyższym punkcie Paryża, w sercu dzielnicy artystów Montmartre, na placu du Tertre. Przyjemną atmosferę zapewnia wystrój z początku ubiegłego wieku i ornamentyka z okresu Belle Epoque. Posiłek można spożyć w cieniu kasztanowców, w należącym do restauracji ogródku, jednym z piękniejszych w Paryżu. Szef kuchni serwuje dania tradycyjnej kuchni francuskiej, jak i dania z owoców morza. Wybraliśmy dla Państwa Menu Renoir - przystawki (do wyboru): sałatka Hiszpańska (serca karczochów, papryka, szynka, chorizo) lub mus warzywny i papryka faszerowana tuńczykiem lub zupa cebulowa lub 6 ślimaków prosto z Burgundii. Danie główne(do wyboru): Skrzydełka i pałki marynowane w sosie grillowym lub wołowina (Bourguignon) po staroświecku Zapiekanka rybna w sosie z białym winem Domowy makaron z świeżą bazylią Deser (do wyboru): Bavarois - ciasto z musem malinowym Krem karmelowy (Creme Caramel) lub deska serów. Napoje: Kir, 1/4 czerwonego wina w dzbanku. 

Późnym wieczorem proponujemy: spektakl w kabarecie Moulin Rouge (opcja dodatkowo płatna). Moulin Rouge to najsłynniejszy kabaret świata. Tylko tutaj zobacz słynną rewię „Feerie”, a w trakcie przedstawienia skosztujesz najlepszego szampana. Zachwyć się Paryżem podczas przedstawienia w Le Moulin Rouge à Paris. Na scenie kabaretu pojawiają się artyści, jest słynna grupa Doriss Girls, są pióra, cekiny, jest kankan... Ogromne wrażenie robią wspaniałe, kostiumy a także zmienna, bardzo nowoczesna scenografia. Przeplatana elementami cyrkowymi rewia potrafi zaskoczyć najlepszych koneserów tego gatunku.Czerwony Młyn w Paryżu spełnia marzenia wszystkich birbantów, dbając o to, by w progach tego nocnego klubu zawsze były obecne „wino, kobiety i śpiew“. 
Nocleg. 

Dzień 2: 
Śniadanie w hotelu. 
Zwiedzanie z przewodnikiem - Paryż nad Sekwana i Paryż - Dwóch Wysp. Spacer wzdłuż Sekwany z przewodnikiem (wliczony w cenę wycieczki), dostarczy nie tylko pięknych widoków, ale również wiedzy o sercu Paryża. Z całą pewnością można powiedzieć, że Sekwana dała życie Paryżowi, a dwie wyspy znajdujące się na niej są samym sercem miasta. Historia powstania Paryża wiąże się z najważniejszą rzeką Francji. Na jednej z jej dwóch wysp powstało miasto, założone przez celtycki klan Paryzjów. Nazwali je Lutecją, co znaczyło w ich języku “mieszkanie pośrodku wody”. Paryscy bukiniści. Wzdłuż nabrzeża Sekwany na odcinku ok. 3 km, pomiędzy mostem - pont Royal, a pont Sully rozciągają się małe zielone budki pełne książek. Od połowy XVI wieku sprzedają je paryscy bukiniści. Ich handel trwa siedem dni w tygodniu, niezależnie od pogody i świąt. 200 budek skrywa w sobie stare książki, mapy, stare pocztówki i płyty winylowe. Pont du Carrousel. Most łączący Ogrody Tuileries z lewym brzegiem Sekwany pochodzi z XIX wieku, za czasów panowania króla Ludwika Filipa. Pont des Arts. Następny most na Sekwanie to Pont des Arts, czyli Most Sztuki. Jest przeznaczony jedynie dla pieszych, a jego nazwa pochodzi od Dziedzińca Sztuki, czyli jednego z dziedzińców Luwru. Akademia Francuska. Utrzymany w stylu barokowo klasycystycznym budynek z niewielką kopułą projektu Louis Le Vau, mieści założoną w 1795 roku Akademię Francuską. Pont Neuf - najstarszy dziś most na Sekwanie ma ponad 400 lat i co ciekawe nazywa się Pont Neuf, czyli Nowy Most. Conciergerie. Na wyspie Ile de Cite wznosi się monumentalny budynek z czarnymi stożkowatymi daszkami. Jest to Conciergerie, średniowieczny budynek. Niegdyś była to siedziba konsjerża - królewskiego szambelana, który zarządzał dworem. Conciergerie jest najstarszym więzieniem Paryża, a także jednym z najlepiej zachowanych na świecie. Więziono tutaj Marię Antoninę. Sainte Chapelle. Sanktuarium Sainte Chapelle powstało na polecenie króla Ludwika IX, jako oprawa i miejsce przetrzymywania relikwii Męki Pańskiej - korony cierniowej Chrystusa. 
Zobaczymy Katedre Notre Dame - Katedra Najświętszej Marii Panny to, można powiedzieć, nie budowla, lecz osoba, która mówi o osiemset letniej historii miasta. Nie zapomnimy o miejscach szczególnie ważne dla Polaków. Na wyspie świętego Ludwika, na Quai de Béthune pod numerem 36 mieszkała do swojej śmierci Maria Curie Skłodowska. Przeprowadziła się tutaj po ujawnieniu przez brukową prasę jej historii miłosnej z profesorem fizyki Paul’em Langevin, wcześniejszym przyjacielem i współpracownikiem małżeństwa Curie. Pałac Lambert. Po upadku powstania listopadowego pałac na wyspie św. Ludwika, nazywany Pałacem Lambert, został kupiony przez księcia Adama Czartoryskiego. XVII-wieczny pałac stał się największym centrum politycznym, kulturalnym i socjalnym dla Polaków żyjących na obczyźnie. 
Po południu zapraszamy do Luwru. Zwiedzanie Luwru odbywa się z audio guide po polsku (bilet wstępu z rezerwacją dodatkowo płatny w pakiecie). Wielki Luwr jak określają przewodnicy, to największe muzeum na świecie, gromadzące dzieła sztuki z czasów od starożytności do połowy XX. Luwr jest jednocześnie główną atrakcją turystyczną Paryża. Wspaniała budowla Luwru, z charakterystycznymi piramidami ze szkła, to dziś najczęściej odwiedzane muzeum świata. 

Na późny wieczór mamy następujące propozycję: 
Wieczorem zapraszamy na rejs po Sekwanie (dodatkowo płatne w pakiecie). Podczas rejsu po Sekwanie na pokładzie statku Bateaux Parisiens przepłyniemy pod 22 mostami i zobaczymy najważniejsze zabytki Paryża z perspektywy rzeki: Wieżę Eiffla, Katedrę Notre Dame, czy Grand Palais. Czas trwania rejsu około godziny. Komentarz w języku polskim. 

Późnym wieczorem proponujemy spektakl w kabarecie Lido z transferem powrotnym do hotelu (opcja dodatkowo płatna). Mit Paryża, jako szalonego miasta bawiącego się do bladego świtu potwierdza Kabaret Lido de Paris, w którym zobaczysz zapierające dech w piersiach sceny artystyczne. Lido de Paris zaprasza na taneczną rewię. Bajecznie kolorowe przedstawienia łączą muzykę, śpiew i taniec. Nie zabraknie tutaj niczego. Każde przedstawienie hipnotyzuje widownie i wzbudza fale dreszczu oraz emocji. Przyjdź do kabaretu Lido w Paryżu i zachwycaj się rewią Bonheur w trakcie, której na scenie zobaczysz aż 70 artystów w tym słynne Bluebell Girls. Kabaret Lido w Paryżu to spektakularne przedstawienia, wystawne kostiumy, piękne tancerki i niesamowita atmosfera.Lido i Paryż, to przykład doskonałej symbiozy miasta z rozrywką, co potwierdzi spektakl w największym kabarecie Paryża, usytuowanym w idealnym miejscu, przy najbardziej reprezentacyjnej alei miasta; 116 bis, avenue des Champs – Elysees. 
Nocleg. 

Dzień 3: 
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie z paryskiego hotelu do godziny 11. Pozostawienie bagaży w recepcji hotelu. Czas wolny w Paryżu. Spotkanie z kierowca na 3 godziny przed odlotem. Transfer z hotelu na lotnisko. Wylot. 

Uwaga: Kolejność zwiedzania (dzień, godzina) ustalana jest według możliwości realizacji danego świadczenia. 

Obowiązkowa opłata na miejscu:
Nie ma żadnych obowiązkowych opłat w Paryżu.

Uwaga: 
Wycieczki organizowane są od 2 osób. Nie ma jakichkolwiek obowiązkowych dopłat za wyżej wymienione świadczenia na miejscu. Świadczenia OPCJONALNE (ale nie obowiązkowe) wymienione w programie wycieczki są dodatkowo płatne w biurze podróży jeszcze w Polsce lub u przewodnika w Paryżu. Kolejność zwiedzania (dzień, godzina) ustalana jest według możliwości realizacji danego świadczenia. Ze względu na częste zmiany cen biletów lotniczych i braku potwierdzenia wpłaty w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji - ostateczny koszt wycieczki może ulec zmianie. Dla osób poniżej 25 lat - zniżka. 

WIZZAIR wyloty z Gdańska i Poznania 
Bagaż rejestrowany do luku do 20 kg dodatkowo płatny. 
W naszych wycieczkach pasażer ma wliczone w cenę biletu lotniczego następujące bagaże, które może zabrać na pokład: jeden mały bagaż podręczny (torebka lub plecak) o wymiarach nieprzekraczających 40 x 30 x 20 cm i drugi bagaż o wymiarach 55 x 40 x 23 cm o wadze max. do 10 kg. 

RYANAIR wyloty z Warszawy, Krakowa i Wrocławia. 
Bagaż rejestrowany do luku do 20 kg - dodatkowo płatny. 
W naszych wycieczkach pasażer ma wliczone w cenę biletu lotniczego następujące bagaże, które może zabrać na pokład: jeden mały bagaż podręczny (torebka lub plecak) o wymiarach nieprzekraczających 40 cm x 20 cm x 25 cm i drugi bagaż o wymiarach 55 x 40 x 20 cm o wadze max. do 10 kg. 

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji : Dopłata 3% od sumy
Pakiet zwiedzania i komunikacji miejskiej - osoba dorosła : Dopłata 239 PLN
Pakiet zwiedzania i komunikacji miejskiej - osoba do 25 lat : Dopłata 135 PLN
1 kolacje z winem w restauracji na Montmartre - osoba dorosła : Dopłata 167 PLN
1 kolacje z winem w restauracji na Montmartre - osoba do 11 lat : Dopłata 99 PLN
spektakl w kabarecie Moulin Rouge (bez transferu - hotel w pobliżu) o godz. 23H00 - osoba dorosła : Dopłata 594 PLN
spektakl w kabarecie Moulin Rouge (bez transferu - hotel w pobliżu) o godz. 23H00 - osoba do 11 lat : Dopłata 333 PLN
spektakl w kabarecie Lido z transferem powrotnym do hotelu - osoba dorosła : Dopłata 594 PLN
spektakl w kabarecie Lido z transferem powrotnym do hotelu - osoba do 11 lat : Dopłata 477 PLN
1 niespodzianka - może to rocznica ślubu, może to zaręczyny, urodziny lub inna specjalna okazja - Butelka francuskiego szampana z truskawkami i biszkoptami lub bukietem kwiatów, będzie czekała na Was w hotelu : Dopłata 225 PLN
bagaż rejestrowany do luku; RYANAIR - 20 kg, WIZZAIR 20 kg : Dopłata 350 PLN

Zakwaterowanie

Hotel

Hotel Ambassadeur położony jest w jednej z najpiękniejszych dzielnic Paryża – Montmartre. Ten region, niegdyś zamieszkiwany głównie przez artystów – m.in. Pabla Picassa czy Fryderyka Chopina – to do dziś ulubione miejsce bohemy, a jednocześnie niezwykle ciekawa okolica dla turystów. Bazylika Sacre Coeur, Moulin Rouge, Plac Pigalle – to tylko niektóre miejsca, które leżą w otoczeniu hotelu. Niedaleko znajduje się także słynny Cmentarz Montmartre - jeden z najstarszych w Paryżu - na którym spoczywa m.in. Juliusz Słowacki. 
Zakwaterowanie w hotelu Ambassadeur pozwala na zwiedzanie tego regionu spacerem – bez konieczności korzystania z komunikacji miejskiej – choć sama okolica jest bardzo dobrze skomunikowana. 5 minut od hotelu mieści się stacja metra nr 13 - Guy Môquet, a wokół budynku jest wiele przystanków autobusowych. Dzięki temu można bardzo szybko dostać się w inne ciekawe miejsca Paryża, m.in. Wieży Eiffela, Luwru, czy na Champs-Elysées. 
Nocleg w tym miejscu to czysta przyjemność. Sama ulica, przy której mieści się hotel, to bezpieczne i spokojne miejsce, co gwarantuje całkowity odpoczynek wszystkim gościom. Hotel dysponuje 86 pokojami na 8 piętrach, a w każdym z nich jest darmowy dostęp do klimatyzatora i WiFi. Goście mogą liczyć na pyszne śniadania i opiekę pracowników 24/7. 
W okolicy hotelu znajdują się: 
- restauracje (m.in. Sallette & Vilarinho, Bangkok, Brasileirinho, Aux Dés Calés, Restaurant le 975) 
- bary (m.in. Barklay's, Le Bar Belge, Mawal, Octopussy) 
- winarnie (m.in. La Félicité, L'Établi) 
- sklepy spożywcze (m.in. Carrefour, Franprix, sklep z żywnością ekologiczną Biocoop Paris) 
- tabac (m.in. Café Tabac de la Rotonde) 
- apteki (m.in. Pharmacie Dauny, Pharmacie Bloch) 
- galeria sztuki (Gallery Carole Kvasnevski) 
- poczta 
Aby dostać się z hotelu do: 
- Wieży Eiffel - należy udać się do stacji metra La Fourche i linią nr 13 (kierunek: Châtillon - Montrouge) dotrzeć na przystanek Miromesnil, a tam przesiąść się w linię nr 9 (kierunek: Pont de Sèvres) i dojechać na przystanek Trocadero 
- Luwru - należy udać się do stacji metra La Fourche i linią nr 13 (kierunek: Châtillon - Montrouge) dotrzeć na przystanek Champs-Élysées - Clemenceau, a tam przesiąść się w linię metra nr 1 (kierunek: Château de Vincennes) i dojechać na przystanek 
Palais Royal Musée du Louvre lub autobusem z przystanku Davy, linią nr 81 (kierunek Chatelet) dotrzeć na przystanek Palais Royal - Comedie Francaise i przejść pieszo ok. 300 metrów 
- Champs-Elysées - należy udać się do stacji metra La Fourche i linią nr 13 (kierunek: Châtillon - Montrouge) dotrzeć na przystanek Champs-Élysées - Clemenceau 
- Łuku Triumfalnego - należy udać się do stacji metra La Fourche i linią nr 13 (kierunek: Châtillon - Montrouge) dotrzeć na przystanek Champs-Élysées - Clemenceau, a tam przesiąść się w linię metra nr 1 (kierunek: Château de Vincennes) i dojechać na przystanek Charles de Gaulle – Étoile lub autobusem z przystanku Moines - Davy, linią nr 31 (kierunek: Charles de Gaulle - Étoile) dotrzeć na przystanek Charles de Gaulle – Étoile 
- restauracji Monte Carlo - należy udać się do stacji metra La Fourche i linią nr 13 (kierunek: Châtillon - Montrouge) dotrzeć na przystanek Champs-Élysées 
- Clemenceau, a tam przesiąść się w linię metra nr 1 (kierunek: Château de Vincennes) i dojechać na przystanek Charles de Gaulle – Étoile i dotrzeć pieszo 300 metrów do adresu 9 Avenue de Wagram lub autobusem z przystanku Moines - Davy, linią nr 31 (kierunek: Charles de Gaulle - Étoile) dotrzeć na przystanek Charles de Gaulle – Étoile i przejść pieszo 200 metrów do adresu 9 Avenue de Wagram 
- restauracji La Crémaillère - należy udać się na przystanek autobusowy Legendre i stamtąd dotrzeć linią nr 54 (kierunek: Porte d'Aubervilliers) na przystanek Anvers, po czym przejść pieszo 600 metrów do adresu 15 Place du Tertre (na wzgórze można wjechać specjalną kolejką, która mieści się po lewej stronie Bazyliki Sacre Coeur) lub dotrzeć pieszo do adresu 15 Place du Tertre (to 1,3 km, ok. 20 minut drogi) 

Hotel Ambassadeur położony jest w jednej z najpiękniejszych dzielnic Paryża – Montmartre. Ten region, niegdyś zamieszkiwany głównie przez artystów – m.in. Pabla Picassa czy Fryderyka Chopina – to do dziś ulubione miejsce bohemy, a jednocześnie niezwykle ciekawa okolica dla turystów. Bazylika Sacre Coeur, Moulin Rouge, Plac Pigalle – to tylko niektóre miejsca, które leżą w otoczeniu hotelu. Niedaleko znajduje się także słynny Cmentarz Montmartre - jeden z najstarszych w Paryżu - na którym spoczywa m.in. Juliusz Słowacki. 

Zakwaterowanie w hotelu Ambassadeur pozwala na zwiedzanie tego regionu spacerem – bez konieczności korzystania z komunikacji miejskiej – choć sama okolica jest bardzo dobrze skomunikowana. 5 minut od hotelu mieści się stacja metra nr 13 - Guy Môquet, a wokół budynku jest wiele przystanków autobusowych. Dzięki temu można bardzo szybko dostać się w inne ciekawe miejsca Paryża, m.in. Wieży Eiffela, Luwru, czy na Champs-Elysées. 

Nocleg w tym miejscu to czysta przyjemność. Sama ulica, przy której mieści się hotel, to bezpieczne i spokojne miejsce, co gwarantuje całkowity odpoczynek wszystkim gościom. Hotel dysponuje 86 pokojami na 8 piętrach, a w każdym z nich jest darmowy dostęp do klimatyzatora i WiFi. Goście mogą liczyć na pyszne śniadania i opiekę pracowników 24/7. 

W okolicy hotelu znajdują się: 
- restauracje (m.in. Sallette & Vilarinho, Bangkok, Brasileirinho, Aux Dés Calés, Restaurant le 975) 
- bary (m.in. Barklay's, Le Bar Belge, Mawal, Octopussy) 
- winarnie (m.in. La Félicité, L'Établi) 
- sklepy spożywcze (m.in. Carrefour, Franprix, sklep z żywnością ekologiczną Biocoop Paris) 
- tabac (m.in. Café Tabac de la Rotonde) 
- apteki (m.in. Pharmacie Dauny, Pharmacie Bloch) 
- galeria sztuki (Gallery Carole Kvasnevski) 
- poczta 

Aby dostać się z hotelu do: 
- Wieży Eiffel - należy udać się do stacji metra La Fourche i linią nr 13 (kierunek: Châtillon - Montrouge) dotrzeć na przystanek Miromesnil, a tam przesiąść się w linię nr 9 (kierunek: Pont de Sèvres) i dojechać na przystanek Trocadero 
- Luwru - należy udać się do stacji metra La Fourche i linią nr 13 (kierunek: Châtillon - Montrouge) dotrzeć na przystanek Champs-Élysées - Clemenceau, a tam przesiąść się w linię metra nr 1 (kierunek: Château de Vincennes) i dojechać na przystanek Palais Royal Musée du Louvre lub autobusem z przystanku Davy, linią nr 81 (kierunek Chatelet) dotrzeć na przystanek Palais Royal - Comedie Francaise i przejść pieszo ok. 300 metrów 
- Champs-Elysées - należy udać się do stacji metra La Fourche i linią nr 13 (kierunek: Châtillon - Montrouge) dotrzeć na przystanek Champs-Élysées - Clemenceau 
- Łuku Triumfalnego - należy udać się do stacji metra La Fourche i linią nr 13 (kierunek: Châtillon - Montrouge) dotrzeć na przystanek Champs-Élysées - Clemenceau, a tam przesiąść się w linię metra nr 1 (kierunek: Château de Vincennes) i dojechać na przystanek Charles de Gaulle – Étoile lub autobusem z przystanku Moines - Davy, linią nr 31 (kierunek: Charles de Gaulle - Étoile) dotrzeć na przystanek Charles de Gaulle – Étoile 
- restauracji Monte Carlo - należy udać się do stacji metra La Fourche i linią nr 13 (kierunek: Châtillon - Montrouge) dotrzeć na przystanek Champs-Élysées - Clemenceau, a tam przesiąść się w linię metra nr 1 (kierunek: Château de Vincennes) i dojechać na przystanek Charles de Gaulle – Étoile i dotrzeć pieszo 300 metrów do adresu 9 Avenue de Wagram lub autobusem z przystanku Moines - Davy, linią nr 31 (kierunek: Charles de Gaulle - Étoile) dotrzeć na przystanek Charles de Gaulle – Étoile i przejść pieszo 200 metrów do adresu 9 Avenue de Wagram 
- restauracji La Crémaillère - należy udać się na przystanek autobusowy Legendre i stamtąd dotrzeć linią nr 54 (kierunek: Porte d'Aubervilliers) na przystanek Anvers, po czym przejść pieszo 600 metrów do adresu 15 Place du Tertre (na wzgórze można wjechać specjalną kolejką, która mieści się po lewej stronie Bazyliki Sacre Coeur) lub dotrzeć pieszo do adresu 15 Place du Tertre (to 1,3 km, ok. 20 minut drogi) 

Wyżywienie

śniadanie (BB)

Śniadanie w formie bufetu

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Samolot

Miejscowość
Warszawa

Cena zawiera

- przelot w obie strony 
- transfery z lotniska do hotelu i z hotelu na lotnisko 
- 2 noclegi w hotelu*** ze śniadaniami w centrum Paryża 
- miejscowego przewodnika na zwiedzanie "Cite - Historyczny Paryż" 
- miejscowego przewodnika na zwiedzanie "Montmartre" 
- miejscowego przewodnika na zwiedzanie “Wokół wieży Eiffla” 
- opiekę francusko-polskiego biura w czasie pobytu 
- koszt przewozu torebki albo plecaka i bagażu podręcznego 10kg 
- gwarantowane miejsc obok siebie w samolocie 
- taksę klimatyczną w hotelu 
- ubezpieczenie wariant podstawowy KL, NNW, BP-TU AXA 

- przelot w obie strony 
- transfery z lotniska do hotelu i z hotelu na lotnisko 
- 2 noclegi w hotelu*** ze śniadaniami w centrum Paryża 
- miejscowego przewodnika na zwiedzanie "Cite - Historyczny Paryż" 
- miejscowego przewodnika na zwiedzanie "Montmartre" 
- miejscowego przewodnika na zwiedzanie “Wokół wieży Eiffla” 
- opiekę francusko-polskiego biura w czasie pobytu 
- koszt przewozu torebki albo plecaka i bagażu podręcznego 10kg 
- gwarantowane miejsc obok siebie w samolocie 
- taksę klimatyczną w hotelu 
- ubezpieczenie wariant podstawowy KL, NNW, BP-TU AXA 

Cena nie zawiera

Dodatkowo płatnego pakietu zwiedzania i komunikacji miejskiej w cenie: 
239 zł/osoba dorosła, 135 zł/osoba do 25 lat zawierającego: 
* bilet z rezerwacją, audio przewodnikiem po polsku i mapą do Luwru 
* audio przewodnik po polsku do Katedry Notre Dame i Bazyliki Sacre Coeur 
* bilet na rejs po Sekwanie 
* bilety na metro i autobus w Paryżu w czasie zwiedzania z przewodnikiem 
Proponujemy również opcje dodatkowo płatne: 
* 1 kolacje z winem w restauracji na Montmartre - 167 zł/osoba, 99 zł/osoba do 11 lat 
* spektakl w kabarecie Moulin Rouge (bez transferu - hotel w pobliżu) o godz. 23H00 - 594 zł/osoba, 333 zł/osoba do 11 lat 
* spektakl w kabarecie Lido z transferem powrotnym do hotelu - 594 zł/osoba, 477 zł/osoba do 11 lat 
* 1 niespodzianka - może to rocznica ślubu, może to zaręczyny, urodziny lub inna specjalna okazja - Butelka francuskiego szampana z truskawkami i biszkoptami lub bukietem kwiatów, będzie czekała na Was w hotelu - 225 zł 
* bagaż rejestrowany do luku; RYANAIR - 20 kg, WIZZAIR 20 kg - 350 zł 

Dodatkowo płatnego pakietu zwiedzania i komunikacji miejskiej w cenie: 
239 zł/osoba dorosła, 135 zł/osoba do 25 lat zawierającego: 
* bilet z rezerwacją, audio przewodnikiem po polsku i mapą do Luwru 
* audio przewodnik po polsku do Katedry Notre Dame i Bazyliki Sacre Coeur 
* bilet na rejs po Sekwanie 
* bilety na metro i autobus w Paryżu w czasie zwiedzania z przewodnikiem 

Proponujemy również opcje dodatkowo płatne: 
* 1 kolacje z winem w restauracji na Montmartre - 167 zł/osoba, 99 zł/osoba do 11 lat 
* spektakl w kabarecie Moulin Rouge (bez transferu - hotel w pobliżu) o godz. 23H00 - 594 zł/osoba, 333 zł/osoba do 11 lat 
* spektakl w kabarecie Lido z transferem powrotnym do hotelu - 594 zł/osoba, 477 zł/osoba do 11 lat 
* 1 niespodzianka - może to rocznica ślubu, może to zaręczyny, urodziny lub inna specjalna okazja - Butelka francuskiego szampana z truskawkami i biszkoptami lub bukietem kwiatów, będzie czekała na Was w hotelu - 225 zł 
* bagaż rejestrowany do luku; RYANAIR - 20 kg, WIZZAIR 20 kg - 350 zł 

comments powered by Disqus
Popularne
ODLOTOWY PARYŻ SAMOLOTEM Z KRAKOWA 2020
Sylwester w Paryżu z przelotem samolotem z Warszawy teraz w wyjątkowej cenie! Wielka obniżka - teraz 900 zł taniej! Śpiesz się! Oferta promocyjna ma ograniczoną ilość miejsc.
Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.