w naszej ofercie: 12446 imprez, 14983 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Bajkał
Wszystko o tej ofercie wie:

BAJKAŁ

Wycieczka do Rosji

Wyżywienie: zgodnie z programem imprezy (ZPR)
Ocena oferty:
Kod oferty:
100601336
oferta w pdf
    • Szczegóły oferty
    • Zadaj pytanie
    • Oceń ofertę (Ocen: 0)
    • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE

BAJKAŁ - Wycieczka Kilkudniowa

Są miejsca, które wystarczy zobaczyć raz i zachować ich obraz pod powieką. Są inne, do których chciałoby się wracać wielokrotnie. Do nich należy wspaniałe jezioro w głębi Azji - pisał Olgierd Budrewicz przy okazji którejś z kolei wizyty nad Bajkałem.

Wyprawa do Syberyjskiego Morza albo Świętego Błękitnego Oka lub po prostu nad Bajkał. Zapraszamy na niepowtarzalną przygodę w głąb Rosji, w dzikie nieznane tereny, na przejażdżkę słynną koleją transsyberyjską ale przede wszystkim na odpoczynek od cywilizacji i wygody.
Zapraszamy nad Bajkał aby …
… poczuć klimat zagubionych w tajdze wiosek i poznać otwartość ich mieszkańców...
… ruszyć z plecakiem w dzikie góry...
...napić się wody bezpośrednio z najczystszego jeziora świata...
...dotknąć historii polskich zesłańców, którzy odcisnęli na tej ziemi trwały ślad swojej pracy, wiedzy i umiejętności...
… zażyć kąpieli w prawdziwej ruskiej bani...
...nacieszyć oko różnorodnością krajobrazów, przecież Bajkał nigdzie nie jest taki sam...
...poczuć ogrom i potęgę przyrody oraz oddalenia od reszty świata...
...poleżeć na plaży i opalić się, przecież właśnie tu jest więcej słońca niż na riwierze czarnomorskiej...
...spróbować prawdziwego samogonu...
Wszystko to tworzy tę niezwykłą atmosferę, którą każdy może odbierać w inny sposób.

Program wycieczki

DZIEŃ 1
Zbiórka na lotnisku Warszawa - Okęcie. Wylot do Irkucka z międzylądowaniem w Moskwie.

DZIEŃ 2

Przylot do Irkucka, krótkie zwiedzanie miasta: Stare Miasto, świątynie Irkucka, wybrzeże Angary, charakterystyczne drewniane syberyjskie domki. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 3

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd na Olchon ( podróż busem) do miejscowości Chużyr. Wyspa Olchon - przepiękna, mistyczna wyspa położona w samym sercu Bajkału, sakralne centrum szamanizmu na świecie. Zakwaterowanie w pensjonacie, obiadokolacja, nocleg. Możliwość skorzystania z bani - syberyjskiej łaźni.

DZIEŃ 4
Śniadanie. Całodzienna wycieczka na półwysep Choboj - najdalej na północ wysunięty kraniec wyspy. Największą atrakcją tej wycieczki jest przejazd drogami Olchonu na pokładzie Uazów, jak również buchta Peschanaja, skała trzech braci no i oczywiście pyszny obiad po syberyjsku - ucha z omuli (zupa rybna). Powrót do Chużyru, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 5
Śniadanie, dzień odpoczynku. Spacer do Skały Szamanki, ewentualnie dla chętnych za dodatkową opłatą wizyta w wiosce buriackiej. Obiadokolacja, nocleg. Wieczorem śpiewy przy ognisku nad brzegiem -Świętego Morza”.

DZIEŃ 6
Wcześnie rano śniadanie, wyjazd. Przejazd busem do Listwianki przez Irkutsk, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 7

Śniadanie. Całodzienny pobyt w Listwiance. Zwiedzanie słynnego Muzeum Bajkału (fauna, flora, badania Bajkału), gdzie spotkamy się z polskimi śladami, wyjazd wyciągiem na Kamień Czerskiego, a później piesza przygoda w poszukiwaniu wypływu Angary i Szaman-Kamień, ewentualnie dla chętnych zwiedzanie nerpinarium. Powrót na nocleg, obiadokolacja, nocleg. Istnieje możliwość również skorzystania z bani - syberyjskiej łaźni.

DZIEŃ 8
Przeprawa do Sludzianki. Przejazd słynną "Krugobajkałką” - legenda rosyjskich kolei, świadek katorżniczej pracy zesłańców. Przejazd całodzienny kolejka wzdłuż brzegu poprzez liczne tuneli, mosty i galerie. Po drodze pod czas postojów możliwość degustacji miejscowej kuchni.
Zakwaterowanie w prywatnych kwaterach w Port Bajkał, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 9-10

Śniadanie, przejazd busem do Doliny Tunkińskiej malownicze miejsce położone wśród skalistych szczytów pasma Chamar-Daban oraz Tunkińskich Golców. Zwiedzanie uzdrowiska Arszan - buddyjski Chojmorski Dacan, spacer do wodospadów na rzece Kyngarga.Obiadokolacja i nocleg w pensjonacie.
Przejazd i zwiedzanie uzdrowiska Niłowa Pustelnia słynącego z gorących źródeł.(możliwość kąpieli). Powrót do Sludzianki, przeprawa do Listwianki i powrót do Irkutska. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 11 - 13

Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd koleją transsyberyjską do Kazania ( w pociągu spędzimy około 68 godzin, miejsca plackartne).

DZIEŃ 14
Rano przyjazd pociągu do Kazania, przerwa w podróży. Zwiedzanie miasta m.in. soboru Matki Boskiej Kazańskiej, Kazanski Kreml, - "Kazański Arbat”, powrót na dworzec w godzinach wieczornych, nocny przejazd pociągiem do Moskwy.

DZIEŃ 15-16
Przejazd na lotnisko w Moskwie, wylot do Warszawy, zakończenie imprezy.

Uwagi
    Cena nie obejmuje wyżywienia podczas przejazdu koleją transsyberyjską
    Impreza w danym terminie zostanie zrealizowana przy min. 10 max 14 uczestnikach.
    Ze względu na wahania kursów walut i taryf przewoźników cena imprezy ze względu na cenę biletów kolejowych i lotniczych może ulec zmianie.
    Biuro zastrzega sobie prawo do wprowadzanie zmian w programie (ale nie dotyczy to świadczeń wchodzących w cenę: przejazdów, wyżywienia, noclegów)
    Opłata 1400$ pobierana jest w momencie całkowitej dopłaty do wycieczki wg. aktualnego kursu sprzedaży NBP.

Terminy wycieczek
Wycieczki organizowane indywidualnie w terminie określonym przez klienta.
Ostateczna cena uzależniona będzie od terminu.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
Wycieczki organizowane indywidualnie w terminie określonym przez klienta 5100 PLN Sprawdź

Zakwaterowanie

Hotel

Wyżywienie i noclegi zgodnie z programem ramowym;

Wyżywienie

zgodnie z programem imprezy (ZPR)

Wyżywienie i noclegi zgodnie z programem ramowym;

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Samolot

Miejscowość
Warszawa

Cena zawiera

Przelot samolotem na trasie Warszawa - Moskwa - Irkutsk; Przelot samolotem na trasie Moskwa - Warszawa; Przejazd koleją transsyberyjską na trasie Irkutsk - Kazań - Moskwa; transfery na miejscu (przejazdy busem jak i komunikacją miejską lub międzymiejską); Bilety wstępów według programu; Wyżywienie i noclegi zgodnie z programem ramowym; Wiza rosyjska, zaproszenie; Pilot - przewodnik na całej trasie wycieczki; Ubezpieczenie KL, NNW, bagaż

Cena nie zawiera

  • Opłata 1400$ pobierana jest w momencie całkowitej dopłaty do wycieczki wg. aktualnego kursu sprzedaży NBP.
comments powered by Disqus
Popularne
LWÓW EXPRESS
Super oferta na zwiedzanie Lwowa - Jedziemy z Krakowa przez Bochnię, Tarnów, Rzeszów i Łańcut - Zwiedzamy: Cmentarz Łyczakowski i Orląt, Wysoki Zamek, Rynek Starego Miasta, Katedra Łacińska, Kaplica Boimów, Kościół Dominikanów, Cerkiew Wołoska, Cerkiew św. Jura, Katedra Ormiańska , Wały Hetmańskie, Pomnik A. Mickiewicza, Lwowska Galeria Obrazów - Zapraszamy!
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

os. Niepodległości 3A/5A
31-865 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
biuro@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.